Fantasy NBA - liga roto lakersland 2016/17

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Fantasy NBA - liga roto lakersland 2016/17

Postprzez matek » czwartek, 5 stycznia 2017, 22:44

Szczerze? Zawiedliście mnie brakiem zainteresowania Russellem, przez co czuję, że przepłaciłem :)

Ale chciałbym również podziękować, bo dzięki temu mam go we wszystkich swoich ligach roto 8-)

Do oddania szalejący Payton oraz Deron - osobno lub w pakiecie. Zapraszam, jeśli ktoś szuka rozgrywających, a kilku z czołowych PG ostatnio wypadło, więc może przyda się zastępstwo. Interesuje mnie wysoki ze znośnymi ft lub SF z przechwytami.
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez matek » czwartek, 13 kwietnia 2017, 13:15

I po sezonie :)

Ogólnie od pewnego momentu byłem spokojny o podium, a na zwycięstwo mocno liczyłem. Stopniowo realizowałem swoje małe kroczki i wiedziałem, że w niektórych statystykach kwestią czasu będzie podbicie punktów. Najważniejsze, że ani przez moment nie zboczyłem z obranej od samego draftu taktyki. Jedynym zawodem było utknięcie na końcu w FG% - tego nie udało mi się zrealizować tak, jak chciałem. Uważałem tę statystykę za kluczową dla mojego zwycięstwa (i ogólnie tabeli, co może potwierdzić airmax), więc tym bardziej cieszy, że wygrałem ligę mimo porażki na tym froncie.

W końcówce sezonu wskoczyłem na czoło i już nie oddałem pozycji :) przede wszystkim duża liczba spotkań Mamby zakrzywiała tabelę - im bardziej ta przewaga się zmniejszała, tym lepiej sytuacja wyglądała z mojej strony. Jak widać, do wygrania wystarczyło złapanie i chwycenie się pozycji lidera w ostatnich siedmiu dniach sezonu 8-)

Jedna statystyka świadomie zatankowana, jedna położona, ale zmaksymalizowanie nacisku na pozostałe zrobiło swoje. Pozamiatałem w czterech kategoriach, a w dwóch innych byłem drugi, co dało konkretny zastrzyk punktów w tabeli. Jestem zaskoczony wysokim miejscem w trójkach, ale właśnie tutaj krok po kroku najmocniej poprawiałem swoją sytuację. To był klucz, gdy fiskiem zakończyła się całosezonowa pogoń w FG%.

Ogólnie małe ligi mają swój urok, masa dobrych opcji ciągle leży na FA, czasem aż szkoda kogoś wypchnąć ze składu, żeby pobrać innego...

Dziękuję wszystkim za zabawę, wracamy w przyszłym sezonie!
matek
Moderator

Postprzez matek » poniedziałek, 25 września 2017, 18:37

Takie małe ogłoszenie.

Mam teraz bardzo mało czasu na organizację, bo muszę skupić się na innych obowiązkach, w związku z tym pytanie - czy ktoś ma chęć podjąć się organizacji ligi roto w tym roku?

W razie czego odnowiłbym starą ligę, żeby nie tracić histroii, i dał funkcję komisza chętnej osobie. Zapraszam chętnego do zgłaszania się tutaj. W sumie najważniejsze zadanie to zorganizowanie graczy + draftu, później już leci samo.
matek
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Ligi Fantasy