Fantasy NBA - liga roto lakersland 2015/16

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Fantasy NBA - liga roto lakersland 2015/16

Postprzez snickers1906 » poniedziałek, 22 lutego 2016, 16:44

PG i Hayward dostępni za dobre FG%
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez matek » poniedziałek, 22 lutego 2016, 23:45

Zaczynam zjazd w dół tabeli, nie ma się co oszukiwać.

I tak długo ten trup unosił się na powierzchni, ale nie będę się czarował, kontuzja Butlera wraz z innymi urazami mnie pomalutku zabije, szczególnie w tak specyficznej lidze, w jakiej nie miałem jeszcze nigdy okazji grać. Tak wyrównanej. To jest kosmos.

Złamałem swoją wieloletnią zasadę nie brania kilku ryzykowanych grajków, może w ramach testu, ale słabo to ostatecznie wychodzi, co może potwierdzać słuszność mojego dotychczasowego podejścia. I przekombinowałem trochę z transferami, o jakieś dwa za dużo, za bardzo się podpalałem.

Niestety, nie mam teraz czasu na przeglądanie FA czy kombinacje transferowe, oby TD się ogarnął i reszta trzymała zdrowo, to może powalczę jeszcze o podium. Mam nadzieję, ze znajdę czas przed trade deadline naszej ligi, żeby coś Wam zaproponować, ale będzie ciężko.

Brak czasu odbija się na roto mocno, bo spadam w tabeli tutaj i na sznurówce, ale co ciekawe - w I lidze na e-nba zaliczyłem ostatnio skok w górę, mimo tylko codziennego ustawiania składu oraz wypadnięcia M.Gasola.

We wszystkich moich ligach jestem teraz trzeci :D
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez matek » czwartek, 3 marca 2016, 13:48

Towarzysze gry!

Dziś trade deadline - warto coś popróbować ;)

Nie wiem, dlaczego ubzdurało mi się, że w naszej lidze możemy wymieniać do 13 marca... ale na szczęście dziś sprawdziłem i dzielę się nowiną. Kombinować, sam już coś podesłałem. Poszukuję kogoś na obwód bez trójki za kogoś wysokiego ode mnie.
matek
Moderator

Postprzez snickers1906 » czwartek, 3 marca 2016, 14:59

Pisałeś matek ostatnio, że do 3 marca :P
Ja mam do wymiany wysokich za jakiegoś G z dobrym FT% i nie psującym zbytnio FG%.
snickers1906
Sixth Man

per aspera ad astra

Postprzez matek » czwartek, 3 marca 2016, 15:06

No pisałem miesiąc temu, ale w bani ubzdurało się, że 13 :lol:
matek
Moderator

Postprzez szymken » czwartek, 3 marca 2016, 17:59

Jak ktoś chce, to Monroe oddam, wiadome co chcę (STL i 3pt). Tylko jestem uwiązany pozycjami więc gracz musi być SF/F.

Tak w ogóle to Snickers ostatnią wymianą wbił na contendera. Dobra robota IMO ;) Ja tej ligi nie ogarniam. 20 spotkań do końca, a tu dalej nic nie wiadomo. A co do mnie. Niby prowadzę, ale skład mam słabo zbilansowany i to jest raczej maks moich możliwości. :|
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 266
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez snickers1906 » czwartek, 3 marca 2016, 20:00

Oddałem dwóch solidnych grajków za jednego. Na pierwszy rzut oka może kiepsko to wyglądało. Bałem się, że spadnę masakrycznie w AST i ST ale równocześnie inni moi zaczęli coś grać. Moja wcześniejsza wymiana Walla i Ibaki za Leo i Dienga, która była krytykowana, również przynosi rezultaty, podciągam się w FG znacznie. Może się narażę ale IMO Dieng w tym momencie jest dużo lepszym fitem dla mnie niż Ibaka :)
snickers1906
Sixth Man

per aspera ad astra

Postprzez airmax » czwartek, 3 marca 2016, 21:22

4 dni temu (?) byłem liderem...
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez matek » piątek, 4 marca 2016, 12:34

snickers1906 napisał(a):Może się narażę ale IMO Dieng w tym momencie jest dużo lepszym fitem dla mnie niż Ibaka

Pewnie, że jest lepszym fitem. Ibaka się stacza, a Dieng jak już wskoczył do piątki, to szaleje. Trade był oceniany z wcześniejszej perspektywy, ciężko było się spodziewać, że w Minny będą zmiany. Lux gra teraz.

airmax napisał(a):4 dni temu (?) byłem liderem...

Ten wykres niszczy:

Obrazek

Kosmos, ale liczę, że może się jakoś dźwignę trochę. Chociaż nie pamiętam, żebym miał tyle urazów kiedykolwiek...

Finalnie nie udało mi się znaleźć 10 wymiany, ale i tak trzymam formę. W trzech moich tegorocznych ligach miałem 8, 9 i 10 wymian, więc mniej więcej tak, jak w każdym sezonie z mojej dotychczasowej zabawy. Nie jest źle, cieszy że ludzie są chętni do mieszania składami (choć się i tacy, którzy nie robią żadnych wymian przez cały sezon i odrzucają wszystko jak leci).

Wraca Butler! Ciekawe, jaki będzie efekt :?
matek
Moderator

Postprzez szymken » środa, 9 marca 2016, 12:53

U mnie podobno wraca Knight powoli. więc może powalczę o podium, jeśli Conley nie będzie długo pauzował. Snickers z dwoma Durantami i Kałajem w składzie powinien wygrać. Ehh, że nie udało mi się tego Alfabeta pozyskać :)

Matek

Oni podobno Butlera za wcześnie wypuścili, ale nie wygląda, żeby teraz miał mieć długą przerwę. Walczą o PO więc pewnie znów zaryzykują.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 266
Otrzymane polubienia: 176

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Fantasy