Fantasy NBA - liga roto lakersland 2016/17

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Fantasy NBA - liga roto lakersland 2016/17

Postprzez airmax » środa, 2 listopada 2016, 12:47

Oddam asysty za punkty/bloki/zbiórki.
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez matek » czwartek, 24 listopada 2016, 12:43

Panowie, jeśli zabawa ma sprawiać nam radość, to odpowiadajmy na wysyłane oferty...

W ostatnich dniach wymieniłem się z Mambą. Wall do mnie, Gobert do niego. Jestem bardzo ciekawy efektów tej wymiany, bo teoretycznie idealnie pasuje nam obu. Ja mając Hardena z góry szedłem w tank strat, więc tutaj negatywny impact może być bardzo mały. Z kolei Mamba tankuje osobiste, więc Gobert nie będzie wadził. Kluczowe będą te staty, które mają coś u nas poprawić, i wpływ tego, co oddaliśmy (u mnie reb i bloki), na ogólne zmiany w danych kategoriach.
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez january » czwartek, 24 listopada 2016, 18:29

Dobra dziś w końcu mogłem dłużej przyjrzeć się ekipie po starcie sezonu.
Handluję poza wybitnie dobrymi dla mnie ofertami jedynie Linem i Dragiciem. Nie szukam asyst i trójek.
january
Administrator

Polubienia: 9
Otrzymane polubienia: 56

Postprzez airmax » czwartek, 24 listopada 2016, 19:21

To ja napisze, że oddam Wigginsa. Każda oferta mile widziana.
airmax
All-Star

Postprzez matek » niedziela, 27 listopada 2016, 19:11

I mam wymianę, tym razem z Wojtasem, moim zdaniem ciekawa z obu stron. Z mojej strony sporo ryzykuję, bo LaVine trzaska trójki i punkty, gra na dobrym procencie i mało traci, ale na tym ostatnim mi średnio zależy, więc postanowiłem pociągnąć za spust i dalej spuszczać tę kategorię.

W zamian Embiid, czyli człowiek zagadka, duże ryzyko, ale i nagroda może być miła. Pasuje jak mało kto do mojego zespołu ze swoimi stratami (Harden, Wall i Embiid to wszyscy top 3 TO, Wall z Embiidem razem na trzeciej pozycji), więc gdyby utrzymał pozostałe staty na obecnym poziomie, to będzie nieoceniony do walki o czołówkę.

Czekam na efekty, ale nie oznacza to, że osłabię swoją aktywność transferową :) najbardziej na blocku wysunięci Young, Batum, Jones - jeśli ktoś szuka m.in. przechwytów, to mocno zapraszam.
matek
Moderator

Postprzez matek » poniedziałek, 28 listopada 2016, 22:21

Monologuję, ale najważniejsze, że w lidze jest jakiś ruch :)

Kolejna wymiana pomiędzy mną, a Mambą, kolejna z podobnych powodów - przynajmniej u mnie. Oddałem psującego osobiste i będącego z tego powodu poza składem od kilku gier Younga. Dodaję punkty, na których mi zależało + pewniaka w egzekucji osobistych. Jestem ciekawy efektów ostatnich zmian.

Na ten moment wymienię Batuma i Fraziera, najchętniej za mocnego trójkowicza. Jeśli ktoś szuka asyst, śmiało można uderzać.
matek
Moderator

Postprzez matek » piątek, 9 grudnia 2016, 20:52

Kolejna moja wymiana, tym razem dogadałem się sprawnie z Januarym :) przenoszę akcenty na obwód, zobaczymy czy to coś mi przyniesie...

Ogólna uwaga - jeśli zabawa ma sprawiać nam radość, to odpowiadajcie na oferty. Wymieniam uwagi z niektórymi graczami i wiem, że wiszące oferty to problem nie tylko u mnie. Jesteście aktywni w lidze, co widać po logowaniach, więc jaki problem odpowiedzieć na ofertę? Zadziwia mnie też trochę bierność niektórych, ale może po prostu tylko ja nie dostaję ofert...

Na sprzedaż Batum, gdyby ktoś szukał wszystkiego po trochu. Dodaję do niego braci Chandlerów jeśli ktoś byłby zainteresowany, ale jak zawsze u mnie - dostępni do rozmów są wszyscy. Jedni ofc bardziej, inni mniej, ale wszyscy.
matek
Moderator

Postprzez matek » niedziela, 11 grudnia 2016, 15:47

No chyba żart Panowie ta wymiana za KD? Ode mnie veto, jednoznaczne.
matek
Moderator

Postprzez airmax » niedziela, 11 grudnia 2016, 16:11

Dlaczego? Hill jest obecnie wg rankingów Y! na 10 miejscu, dołożyłem do tego dwóch graczy dających konkretne staty i tyle.
airmax
All-Star

Postprzez matek » niedziela, 11 grudnia 2016, 16:40

Powinieneś dodać, że połamany Hill + dwóch FA lub jego pogranicza, z czego jeden też aktualnie poza grą :)
matek
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Fantasy