Fantasy Premier League - sezon 2014/15

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Fantasy Premier League - sezon 2014/15

Postprzez matek » środa, 20 maja 2015, 22:10

Pantilimon strzał w 10 w tej kolejce, ale się udał ;)

Ale boli Rose, nie ukrywam, bardzo. Słaby też wybór C, chociaż tutaj kierowałem się przeciwnikiem w h2h manutd.pl.
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez szymken » czwartek, 21 maja 2015, 10:41

Panti u mnie to fuks, tzn. wystawiłem go licząc na co najmniej 1 CS i 2 punkty z Arsenalem, ale wyszło nawet lepiej(choć jak Mignolet karnego obronił to ciśnienie podniósł). Właśnie Arsenal :evil: Nakupiłem ich, jak wcześniej LFC na podwójna kolejkę i nic z tego nie wyszło. Alexis ty wredny człowieku :lol: .

Rose raz grał, raz nie i do tego Totki kompletnie maja wyjebane na sezon, co widać po Kane. Po prostu pech.

Ostatnia kolejka jest do rozegrania. Airmax walczymy do końca ;)
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez matek » czwartek, 21 maja 2015, 11:13

Już kupiłem Fabiana na bramkę, walczy o rękawicę, a przeciwnik słaby... może się uda. W pozostałych meczach jakoś ciężko wyłapać, kto mógłby lepiej pograć.

Lideruję na manutd.pl i mam 3 punkty przewagi nad drugim. Tylko w małych punktach mogę przegrać :?
matek
Moderator

Postprzez szymken » czwartek, 21 maja 2015, 11:19

IMO jakiś gość z drużyny broniącej się przed spadkiem byłby dobrym pomysłem. Jakiś z Hull (grają z United więc nie bardzo), albo New. Fabian bardzo dobry wybór, ja mam Taylor'a od nich. Albo ktoś z Lei to też może być to.
szymken
All-Star MVP

Postprzez szymken » piątek, 22 maja 2015, 12:04

Panowie Hazard podobno zęby sobie zoperował i jest bardzo mało prawdopodobne, że zagra. Tak tylko piszę ;)

A i powód słabszej formy Kane'a ;)

phpBB [media]

Pewnie ma siebie w tej kolejce na C :) .
szymken
All-Star MVP

airmax lubi ten post.

Postprzez szymken » niedziela, 24 maja 2015, 19:36

Jak dobrze wszystko sprawdziłem, to utrzymałem 2 miejsce na podium :) .

Bardzo fajna sprawa ta gra. Bardzo mi się podoba. Trzeba śledzić ligę, na ile się tylko da, żeby w miarę trafiać transfery. Taki Kane czy Austin, w pewnym momencie stali się niezbędni. Miałem dużo momentów, gdzie po sprzedaniu gościa zaczynał punktować i traciłem już cierpliwość do tej gry, ale starałem się dalej kombinować. Wniosek na przyszły sezon- Sanchez w składzie na dzień dobry, choćby nie wiem ile kosztował :lol:

Dzięki wszystkim za grę i graty dla zwycięzcy, choć on z forum chyba nie korzysta akurat.
szymken
All-Star MVP

Postprzez matek » poniedziałek, 25 maja 2015, 08:22

I po sezonie :)

Dzięki wszystkim za grę, to najlepszy sezon z dotychczasowych. I nie z powodu wyników, ale z powodu gry w wielu ligach h2h, świetna sprawa. Nie ukrywam, że pod koniec grałem już pod ligę manutd.pl, a wynik mówi sam za siebie:

Obrazek

Poza tym dobre miejsca w pozostałych ligach:

Obrazek

Już w sierpniu startujemy z nowymi rozgrywkami, oby z mniejszą liczbą olewusów.
matek
Moderator

Postprzez airmax » poniedziałek, 25 maja 2015, 11:11

Gratuluję wszystkim, którzy dotrwali do końca sezonu! Dzięki za grę i obowiązkowo widzimy się w przyszłym sezonie. Szkoda tylko, że było sporo osób, które już po pierwszym kolejkach olały całą zabawę i nic nie zmieniały (jeden gość z naszej ligi miał w składzie Podolskiego!).

W debiucie udało mi się zająć miejsce na podium co oceniam jako super osiągnięcie, zwłaszcza w 20 drużynowej lidze. W trakcie sezonu bywało różnie. W grudniu byłem nawet poza pierwszą 10 ale później trafione transfery pozwoliły iść w górę.

Dzięki za grę i do następnego sezonu!
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Poprzednia strona

Powrót do Ligi Fantasy