Fantasy Premier League - sezon 2014/15

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Fantasy Premier League - sezon 2014/15

Postprzez szymken » sobota, 13 września 2014, 05:20

A przydaje się też po lub w trakcie przerwy na reprezentacje. Dużo kontuzji lubi się wtedy natworzyć i jest problem. Bo albo masz dziką i zmieniasz skład na spokojnie, albo jedziesz punkty na minus.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez BlackMamba » sobota, 13 września 2014, 07:41

Najlepiej jest mieć też dobrą ławkę, a nie wydać wszystką kasę na podstawę. Ja mam ławkę solidną, punktującą. Pozwala mi to zastąpić zawodników w czasie gdy mam kilka kontuzji, ale także gdy trenerzy stwierdzą, że kogoś posadzą na ławce.
BlackMamba
Moderator

Polubienia: 1
Otrzymane polubienia: 20
Kobe Bryant: “I was probably born a scorer, but I was made a winner.”

Postprzez polandblood » niedziela, 14 września 2014, 09:09

Fakt ławka jest bardziej istotna niż niektórym się wydaję. Dobry piłkarz wypada na jedną kolejkę i jak się ma dobrą ławkę i zbilansowaną drużynę, to tego się tak nie odczuje po punktach.
polandblood
Role Player

Polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 0
When you come to the arena, and you see me play, you see me play don't you? You've seen me give everything I've got, right?

Postprzez szymken » niedziela, 14 września 2014, 11:05

Co mnie podkusiło, żeby na C Sterlinga dać :roll: . Jeszcze do tego przed kolejką zamieniłem Falcao na Balo. Co prawda Radamel jeszcze nie grał i nie wiem czy wyjdzie w podstawie ( co było powodem mojej zmiany), ale i tak wiele gorzej od Mario, by nie było pewnie. A i Costa 7 bramek w 4 meczach.
szymken
All-Star MVP

Postprzez matek » niedziela, 14 września 2014, 11:13

BlackMamba napisał(a):Najlepiej jest mieć też dobrą ławkę, a nie wydać wszystką kasę na podstawę. Ja mam ławkę solidną, punktującą. Pozwala mi to zastąpić zawodników w czasie gdy mam kilka kontuzji, ale także gdy trenerzy stwierdzą, że kogoś posadzą na ławce.

Więc uważasz, że Twoja ławka jest dobra?

W życiu nie kupowałbym drogich gości na ławkę, kosztem pierwszego składu. Gram już któryś rok z kolei, i wiem, że nie warto inwestować w ławkę.

W sumie mój skład to potwierdza, gdzie na ławce mam trzech gości za 4 i jednego za 4.5 (bo takie jest minimum dla pomocników), i jest to lepsza ławka od Twojej "solidnej, punktującej".
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez polandblood » niedziela, 14 września 2014, 11:58

Oczywiście, że kupowanie drogich gości na ławkę mija się z celem. Jednak mieć jednego, nie strasznie drogiego rezerwowego, który regularnie punktuje, gdy taki np Jovetic wypada na jedno spotkanie, tak jak w tej kolejce, może się przydać.
polandblood
Role Player

When you come to the arena, and you see me play, you see me play don't you? You've seen me give everything I've got, right?

Postprzez matek » niedziela, 14 września 2014, 12:03

Mi wystarczy, że wszyscy moi rezerwowi (poza bramkarzem) są pewniakami na 90 minut. A taki Hutton kupiony za czwóraka ładnie punktuje, w tej kolejce sam machnął o punkt więcej, niż wszyscy moi obrońcy plus bramkarz razem. Ale to wyjątkowa sytuacja.

Wcale nie trzeba się wykosztowywać na ławkę. Moja jest po najniższej linii oporu i jest mocna. Jaki jest sens wydawać kasę na rezerwowego "bo może ktoś wypadnie"? To marnowanie kasy, jak większość kolejek przesiaduje poza składem.

Blood, który to Twój zespół?
matek
Moderator

Postprzez polandblood » niedziela, 14 września 2014, 12:05

matek

GSP
polandblood
Role Player

Postprzez szymken » niedziela, 14 września 2014, 12:08

Ja w takiej sytuacji(JoJo) chyba bym wolał jednak, te 4 punkty poświęcić, a mieć gościa pewniejszego . Co do ławki ja mam dwóch obrońców do rotacji po 4.5, zależnie od terminarza i do tego najtańszy bramkarz i pomocnik i obrońca ( 4.0, 4.5, 4.5, 4.0 )
szymken
All-Star MVP

Postprzez matek » niedziela, 14 września 2014, 12:10

@blood

To widzisz. Masz na ławce drogich (jak na rezerwowych) Larssona i Vaara. Jeden zdobył ładne punkty, ale nawet wskoczy do składu za Joveticia, bo w kolejce przed nim jest Wisdom (0 w tej kolejce), a drugi ma uraz.

Pomijam, że dałeś ciała wystawiając na C Ramseya przeciwko City 8-)
matek
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Fantasy