Fantasy Premier League - sezon 2014/15

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Fantasy Premier League - sezon 2014/15

Postprzez matek » sobota, 20 września 2014, 20:09

BlackMamba napisał(a):matek moja ławka nie powala z dwóch powodów: kartki i kontuzje. Chester i Vlaar są pewniakami w swoich zespołach, ale jeden dostał czerwo w drugiej kolejce, a VLaar ma kontuzję od dwóch kolejek, a że nie warto zmieniać nic na ławce kosztem pierwszego składu to ich trzymam, bo zapewne jeszcze będa punktować. Chester zagrał dopiero w dwóch kolejkach, w pierwszej zdobył 15 punktów, w drugiej dostał czerwo, trzecia pauza, a w tej jeszcze nie grał. VLaar odpowiednio 8, 6, 2 i kontuzja. Przypominam, to są zawodnicy na ławkę, w sumie tacy mi wystarczą, są tylko minimalnie drożsi niż Twoi.

Nadal uważasz, że Twoja ławka jest taka mocna?

Cała na 0 dziś, 0 minut. Chester był pewniakiem na pierwsze kolejki, bo mieli problemy kadrowe. Teraz będzie siedział. Betonowy Ron nawet zdrowy ma fatalny kalendarz na najbliższe kolejki, Poyeta z grzeczności przemilczę.

Jest fatalna i nawet powrót Vlaara tego nie zmieni.

@polandblood
Możesz teraz mój zespół obejrzeć, nie mam w zwyczaju pisać o nim przed kolejką, bo często zmieniam ;)
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez BlackMamba » sobota, 20 września 2014, 22:55

Spokojnie matek, zluzuj, bo widzę, że nieźle Cie ugodziłem stwierdzeniem o ławce :) Nie jestem specem w sprawie PL, taka ławka wydawała mi się odpowiednia i przez pierwsze 2-3 kolejki było aż nadto co chciałem (oprócz Poyeta, bo on był pomyłką od początku). Teraz jak widać ławka jest mizerna, ale Vlaar jest nadal kontuzjowany, mam nadzieję, że jak wróci do pełni sił to popunktuje troszkę.
BlackMamba
Moderator

Polubienia: 1
Otrzymane polubienia: 20
Kobe Bryant: “I was probably born a scorer, but I was made a winner.”

Postprzez matek » sobota, 20 września 2014, 23:15

BlackMamba napisał(a):Najlepiej jest mieć też dobrą ławkę, a nie wydać wszystką kasę na podstawę. Ja mam ławkę solidną, punktującą. Pozwala mi to zastąpić zawodników w czasie gdy mam kilka kontuzji, ale także gdy trenerzy stwierdzą, że kogoś posadzą na ławce.

Chodzi mi o to, a dokładniej o to, że Twoja ławka nie pasuje do żadnego z tych stwierdzeń 8-) poza tym, że nie wydałeś wszystkiej kasy na podstawę...

Bo ani nie jest ona solidna, ani punktująca, ani nie zastąpisz nikogo ze startujących rezerwowymi w razie problemu :)
matek
Moderator

Postprzez BlackMamba » niedziela, 21 września 2014, 07:09

Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post, ławka była ok, przez pierwsze 3 kolejki zdobywali średnio po prawie 7-8 punktów, czego chcieć więcej od rezerwy? Później Chester dostał czerwo o wypadł z rotacji, a Vlaar ma kontuzję. Szkoda mi teraz punktów na zmianę, ale na pewno takich dokonam. Ważne, że jak na razie dobrze punktuje podstawa.
BlackMamba
Moderator

Polubienia: 1
Otrzymane polubienia: 20
Kobe Bryant: “I was probably born a scorer, but I was made a winner.”

Postprzez polandblood » niedziela, 21 września 2014, 13:12

#MUFC XI: De Gea, Rafael, Evans, Blackett, Rojo, Blind, Herrera, Di Maria, Falcao, Rooney, van Persie
Macie tego waszego Falcao na którego tutaj wiele osób liczy. ;) Może i nastuka punktów, ale aktualnie obrona United kopie się po czole.
polandblood
Role Player

Polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 0
When you come to the arena, and you see me play, you see me play don't you? You've seen me give everything I've got, right?

Postprzez szymken » niedziela, 21 września 2014, 13:25

Ja tam mam Roo i to na C :D Z obroną, to LFC ma problem. Mam Moreno w składzie. Ciąg na bramkę ma, potencjał na asysty/bramki. Ale o czystym koncie przy reszcie obrony + Mignolet, to można pomarzyć. Prawie na minusie by skończył.
I tak co do United, wie ktoś co z Shawem? Na ławie jest, a jak wejdzie do podstawy, to może być dobra opcja .
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez matek » niedziela, 21 września 2014, 13:29

Ja akurat mam Blacketta (sympatia + tani), Di Marię i Falcao :D

Obrona ostatnio dopiero pierwszy raz grała w 4 osobowym bloku i widać, że to im bardziej służy, lepiej się czują. Gorszą wiadomością jest anemiczny Robin w składzie kosztem Maty.

Shaw w tej chwili dochodzi do formy po kontuzji.
matek
Moderator

Postprzez snickers1906 » poniedziałek, 22 września 2014, 09:45

Wykorzystanie dzikiej karty zdecydowanie pomogło i od razu dwa zwycięstwa. Di Maria to strzal w dziesiątkę mam nadzieję, że dalej będzie tak szalał. Pozytywne zaskoczenie to dla mnie Ulloa, ten chłopak bardzo podobał mi się w meczu z Arsenalem i postanowiłem zaryzykować. Mam pytanie czy jeśli zawodnik wystawiony przeze mnie nie zagra ani minuty w meczu to z automatu wchodzi za niego zawodnik z ławki?
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez matek » poniedziałek, 22 września 2014, 10:30

snickers1906 napisał(a):Mam pytanie czy jeśli zawodnik wystawiony przeze mnie nie zagra ani minuty w meczu to z automatu wchodzi za niego zawodnik z ławki?

Tak, wchodzi z automatu, te zmiany robią się na sam koniec kolejki.

Wchodzi zazwyczaj pierwszy od lewej z ławki. Wyjątkiem są sytuacje, gdy w formacji, w której jest niegrający zawodnik, masz minimalną dozwoloną liczbę, wtedy wchodzi pierwszy gracz od lewej z jego pozycji.

Np. gdy grasz 3 obrońcami i jeden nie zagra, to wskakuje za niego obrońca, nawet jeśli pierwszym wytypowanym do wejścia z ławki jest pomocnik/napastnik.

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałem.
matek
Moderator

Postprzez snickers1906 » poniedziałek, 22 września 2014, 10:33

Ok wszytko już dla mnie jasne. Dzięki za pomoc matek :)
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Fantasy