Drive to the Finals

Informacje dotyczące organizowanych przez nas lig fantasy, związanych nie tylko z NBA.

Moderator: matek

Re: Drive to the Finals

Postprzez szymken » niedziela, 19 kwietnia 2015, 12:03

Ja poszedłem jak czołg. Żeby się nie chwalić tak bezpośrednio w temacie, powiem, że mój login to szymken LAL :) .
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

DrJ lubi ten post.

Postprzez Air » niedziela, 19 kwietnia 2015, 12:42

szymken napisał(a):Coś tam ustawiłem, ale to ruletka jeszcze większa niż FPL chyba. Nic, nie zajmuje to wiele czasu, więc można się pobawić.

Czy ja wiem czy ruletka? Rok temu miałem system, przeprowadziłem analizy i szło mi naprawdę dobrze. Później tylko był problem z serią Pacers i Hawks, bo już nie wiedziałem kto odpadnie (z Wizards vs Pacers chyba też). Poza tym picki były raczej trafne ;)

Teraz nie mam tyle czasu się w to bawić, więc bardziej przypuszczam lub bazuję na tym, co było kiedyś. Wczoraj postawiłem na DeRozana i jakieś 32 punkty wpadły więc nieźle + Raptors przegrali, a więc to co chciałem.

P.S. Właśnie sprawdziłem twój wybór :D
Air
Administrator Główny

Polubienia: 180
Otrzymane polubienia: 102

Postprzez szymken » niedziela, 19 kwietnia 2015, 18:06

No śmieszne to było. Myślę sobie Pelsi do odpadnięcia, Holiday jeszcze nie będzie grał pełnych minut po kontuzji może, to sobie Evansem pyknę. No i pyknąłem, że aż kurz poszedł :) .
szymken
All-Star MVP

Postprzez Air » środa, 22 kwietnia 2015, 16:33

Pierwsza poważna wpadka - Lowry mi tylko 12 punktów nabił. Jak na razie w dwóch meczach kompletnie zawiódł, a Raptors już raczezj z tego nie wyjdą...

Oby dziś JJ nie zawiódł.
Air
Administrator Główny

Postprzez airmax » środa, 22 kwietnia 2015, 17:00

U mnie Pondexter. Po pierwszym meczu gdzie miał >30pkt teraz zrobił całe 9 punktów.

Ogólnie to bez niego jest ok, bo pozostałe 3 picki zawsze ponad 30pkt mi dawały.
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez Air » środa, 22 kwietnia 2015, 17:05

airmax napisał(a):U mnie Pondexter. Po pierwszym meczu gdzie miał >30pkt teraz zrobił całe 9 punktów.

Ogólnie to bez niego jest ok, bo pozostałe 3 picki zawsze ponad 30pkt mi dawały.

Też się jakoś ostatnio nad nim zastanawiałem ale czekałem aż pokaże więcej zanim na niego postawię. W sumie wybranie Lowry'ego niewiele mi dało.
Air
Administrator Główny

Postprzez szymken » środa, 22 kwietnia 2015, 17:08

I tak nie przebijecie mojej pierwszej kolejki ;) . Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa, nawet nieźle ostatnie typy mi wyszły.
szymken
All-Star MVP

Postprzez Air » środa, 22 kwietnia 2015, 19:05

szymken napisał(a):I tak nie przebijecie mojej pierwszej kolejki ;) . Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa, nawet nieźle ostatnie typy mi wyszły.

No wiadomo, że gra się do końca, bo pełno ludzi wybiera teraz gwiazdy, a potem będą musieli grać jakimiś ogonami ;)
Air
Administrator Główny

Postprzez BlackMamba » środa, 22 kwietnia 2015, 19:24

Pytanie, która taktyka lepsza Air :) ja w zeszłym roku stawiałem na słabszych i kilka gwiazd pouciekało. W tym roku idę troszkę inaczej i na razie nie jest źle, najmniej dał Antek w pierwszej kolejce 21 punktów. Później mam 3 kolejki po 31 (B. Lopez, Rose, DeRozen). Zobaczymy co dzisiaj, bo nadal mam dylemat, ale na JJa raczej nie postawię.
BlackMamba
Moderator

Polubienia: 1
Otrzymane polubienia: 20
Kobe Bryant: “I was probably born a scorer, but I was made a winner.”

Postprzez Air » środa, 22 kwietnia 2015, 21:27

BlackMamba napisał(a):Pytanie, która taktyka lepsza Air :) ja w zeszłym roku stawiałem na słabszych i kilka gwiazd pouciekało. W tym roku idę troszkę inaczej i na razie nie jest źle, najmniej dał Antek w pierwszej kolejce 21 punktów. Później mam 3 kolejki po 31 (B. Lopez, Rose, DeRozen). Zobaczymy co dzisiaj, bo nadal mam dylemat, ale na JJa raczej nie postawię.

Ja stawiam na gwiazdy zespołów, które myślę że mogą odpaść i które np. grają u siebie (np. teraz na Davisa postawie w G3).

Ale gości takich jak CP3, Blake, czy nawet LMA to jeszcze trzymam.

Dla mnie Bucks, Celtics, Nets, Pelicans, Raptors do odstrzału i z nich będę wybierał na razie.
Air
Administrator Główny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi Fantasy