Piłka nożna

Dział dla wszystkich dyscyplin sportowych, za wyjątkiem koszykówki.

Moderator: BlackMamba

Re: Piłka nożna

Postprzez devilll » niedziela, 4 czerwca 2017, 00:47

Za rok dla Gigiego, nawet sam będę za Juve. W tym roku musieliśmy to obronić. Hala Madrid! :D

Jeśli tylko miałbym coś doradzać, to by wygrywać w Europie, trzeba pozbyć się pana Higuaina. Wiem to z autopsji :D
devilll
Role Player

Polubienia: 7
Otrzymane polubienia: 21

Darek lubi ten post.

Postprzez szymken » niedziela, 4 czerwca 2017, 11:35

Smutno mi i tyle. 4 przegrany finał za mojego kibicowania Juve. Igła uczestniczył tylko w jednym. Zgniótł Juve Real środkiem pola i potencjałem kadrowym. Do tego dochodzi kwestia mentalności. Im dłużej Juve nie może wygrać finału, tym jest większa presja na nich samych. Najlepiej to było widać w drugiej połowie, gdzie po pierwszej udanej, kompletnie się posypali.

Mam dość LM i tyle. Inni kibice tego nie zrozumieją. Niby jesteśmy 2 razy w finale w 3 lata, ale dla kibiców Juve to drama.

Graty dla Realu. LM to ich pole. Ronaldo klasa.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 261
Otrzymane polubienia: 175

Darek lubi ten post.

Postprzez devilll » niedziela, 4 czerwca 2017, 13:51

Wiem co czujesz szymken bo ja przechodziłem to samo. Pamiętna 1/8 aż po grób na szczęscie zamieniła się w końcu w cykl triumfów. 3 LM w 4 lata to kosmos. Juve jeszcze zdobędzie LM, nie ma co się łamać. Jednak jeśli nie zrobicie tego w ciągu najbliższych 2 sezonów to może być ciężko, co by nie mówić kadre macie już wiekową.

A co do finałów, no cóż faktycznie wygląda to strasznie. Przegrać 7 finałów na 9, to koszmar dla kibica. Należy mieć nadzieję, że jak wygracie raz, to ciśnienie zejdzie i pójdzie potem z górki. Coś jak z Realem i Decimą :)
devilll
Role Player

szymken lubi ten post.

Postprzez Darek » niedziela, 4 czerwca 2017, 14:46

Wczorajszy finał bajkowy - po pierwsze z powodu gry, która była nadzwyczaj otwarta już od pierwszej minuty, co bardzo miło mnie zaskoczyło, po drugie z powodu jakości zagrań, którą prezentowały obie drużyny. Jeśli miałbym oceniać to pierwsza połówka lekko dla Juve, w drugiej Real doszedł już do głosu.

Generalnie o Królewskich niewiele trzeba pisać, bo ich przyszłość przy tej młodzieży jest raczej jasna, a korekt w składzie latem zapewne będzie niewiele.

Co do Juve, to ja na ich miejscu wykorzystałbym okazję na np. takiego Jamesa, który z Realu będzie uciekał, a w realiach Serie A i w drużynie, która bardziej otwarcie by na niego postawiła na pewno dałby wiele. IMO Stara Dama, mimo tych sukcesów, również na europejskim podwórku, ciągle ma jeszcze takie miejsca na boisku, które spokojnie mogłaby obsadzić lepszymi graczami - pierwsi, którzy mi się nasuwają to Mandzukić i Khedira.
Darek
Starter

Polubienia: 145
Otrzymane polubienia: 68

szymken lubi ten post.

Postprzez szymken » niedziela, 4 czerwca 2017, 15:37

James był w tamtym roku w ośrodkach Juve i w Turynie mu się ponoć nie spodobało. Anglia i chyba United. Przygarnąłbym go chętnie i przede wszystkim odbudował pomoc i wrócił do 4312. Dream Tolisso-Fabinho-Pjanic a przed nimi James/Eriksen, ale to marzenie. A przede wszystkim, bym jakiegoś psychologa sportowego zatrudnił.

Real ma na ławie takich graczy, których Allegri by z miejsca w 11 wystawił. Asensio czy James, czy Kova, po prostu miazga. Nie dziwne , że Florek nie musi wiele kupować, kupowali, aż stworzył co stworzył.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 261
Otrzymane polubienia: 175

Darek lubi ten post.

Postprzez devilll » niedziela, 4 czerwca 2017, 17:10

Tak, polityka transferowa od przyjścia Mou zmieniła się bardzo. Mimo sprowadzenia kilku gwiazd, Mou chyba trochę przekonał Pereza że trzeba zespół obudować też młodymi, utalentowanymi graczami. Mimo jego odejścia, ta polityka trwa w najlepsze z korzyścią dla wszystkich sympatyków i kibiców, a także samych piłkarzy.

Mamy Kovacica, Asensio, Jest Isco który będzie dopiero wchodził w prime, jest Llorente do walki z Casemiro, jest sam Casemiro, jest Vallejo na stoperze, teraz kupiliśmy Theo na lewą obronę. Przyszłość wydaje się będzie pozytywna.

Jedyne co bym zmienił, to podmienił Bale'a na mocnego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia w typie DiMarii. Tylko ciężko o kogoś takiego na rynku obecnie, więc pewnie Bale zostanie na jeszcze jeden sezon, aby coś sobie i kibicom udowodnić.

Druga sprawa to bramkarz, Keylor jest spoko, w formie kocur, ale no właśnie 3/4 sezonu był pod formą, w dodatku jest za niski co pokazała bramka Mandzukica, chciałbym bardzo przyjścia DeGei i niech z nim Keylor walczy o skład.

A co do Juve, to do wymiany na pewno Khedira, bo to nie ten poziom, no i imo Higuain, on się nie nadaje do gry w najważniejszych meczach o najważniejsze trofea w Europie. W dodatku jak on wygląda, napompowany strasznie i to na najważniejszy moment sezonu.
devilll
Role Player

Poprzednia strona

Powrót do Dyscypliny sportowe