Piłka ręczna Mistrzostwa Świata 2015

Dział dla wszystkich dyscyplin sportowych, za wyjątkiem koszykówki.

Moderator: BlackMamba

Re: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata 2015

Postprzez LukiSacz » niedziela, 1 lutego 2015, 17:46

Mamy brąz panowie!
Przyznam szczerze, jeszcze nigdy piłka ręczna nie przysporzyła mi tyle emocji przed telewizorem :D
Teraz tylko trzymam kciuki za Francję, coby pokazali tym pajacom z Kataru, że nie można kupić tytułu mistrza świata.
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Postprzez szymken » niedziela, 1 lutego 2015, 19:47

Polacy nie mogą normalnie wygrać, zawsze muszą podnieść ciśnienie człowiekowi ;) Ale to jest to, o co chodzi w sporcie.

Mecz dobrze rozpoczęty, ale znów im bliżej końca pierwszej połowy, tym gorzej i początek drugiej podobnie. Ale charakteru nam nie zabrakło. Sędziowie( nie ma do czego się za bardzo przyczepić) pozwalali na więcej w obronie i od razu było lepiej. Rzut Szyby. Nie wiem jak trzeba być opanowanym, żeby takiego rzutu nie spieprzyć w ostatniej sekundzie.

Mimo tego brązu, poważnie trzeba przemyśleć, co ze sztabem szkoleniowym. Bo albo jakiś asystent od ofensywy, albo niestety pasowałoby zmienić trenera.

A naszym chłopakom wielkie brawa za walkę, charakter i dzięki za emocje :) . Szkoda, że w koszykówce na poziomie repry podobnych nie mamy i mieć prawdopodobnie nie będziemy.

A no i Francja zupełnie zasłużenie wygrywa tytuł. Choć muszę przyznać, że Katar, przy w miarę normalnym sędziowaniu powalczył.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez Zubr » poniedziałek, 2 lutego 2015, 00:40

Bieglera nie ruszą, za duży sukces i za rok ME w Polsce. A szkoda bo czuje, że nie wyciągnie żadnych wniosków i znów będziemy ciągnąć obroną i ambicją i wystarczy małe omsknięcie i się skończy na 1/8. Ale mam nadzieję, że się mylę.

Bartosz Jurecki w siódemce turnieju, wybrany na siłę bo inne pozycje obstawione a wypadałoby żeby był ktoś brązowy. Ja bym jednak wybrał Syprzaka.
Zubr
Role Player

Polubienia: 4
Otrzymane polubienia: 4

Poprzednia strona

Powrót do Dyscypliny sportowe