Inne amerykańskie ligi

Dział dla wszystkich dyscyplin sportowych, za wyjątkiem koszykówki.

Moderator: BlackMamba

Inne amerykańskie ligi

Postprzez LukiSacz » sobota, 14 lutego 2015, 10:56

Na osoby obserwujące Major League Soccer nie liczę, ale może jest tu ktoś, kto interesuje się NFL, lub NHL?
Od jakiegoś czasu mam ochotę zagłębić się bardziej w jedną z tych lig, ale nie wiem jak się za to zabrać, żeby w miarę całościowo to ogarnąć ;)
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Re: Inne amerykańskie ligi

Postprzez Air » sobota, 14 lutego 2015, 14:13

LukiSacz napisał(a):Na osoby obserwujące Major League Soccer nie liczę, ale może jest tu ktoś, kto interesuje się NFL, lub NHL?
Od jakiegoś czasu mam ochotę zagłębić się bardziej w jedną z tych lig, ale nie wiem jak się za to zabrać, żeby w miarę całościowo to ogarnąć ;)

Ja się od kilku lat interesuję NFL ale przyznam, że tak bardziej wkręciłem się w tę ligę w poprzednim sezonie (kiedy LAL zaczęli grać piach :lol: ). Ogólnie nie wiem jak inni, ale dla mnie podstawą w sporcie zawsze były... gry. Tak, to może śmieszne ale NBA zainteresowałem się dzięki NBA Live, a NFL dzięki Maddenowi (+YouTube). W ten sposób jakoś poznawałem zasady itd. a potem więcej czytałem o tym wszystkim w necie.

Ogólnie na NFL kiedyś bardzo narzekałem, że mecze strasznie długo trwają ale teraz jakoś jak tak pomyślę, to warto te 3.5h poświęcić w tygodniu, przy leniwej niedzieli. Tym bardziej, że mecze lecą o fajnych porach.

P.S. Poszukaj na YT filmików z NFL. Ja jakoś w 2008 trafiłem na Drew Breesa i gdy zobaczyłem jego niektóre akcje, tak stałem się fanem Saints i ogólnie tych długich podań, szczególnie w końcówce. Miałem to szczęście, że rok później wygrali mistrzostwo :)
Air
Administrator Główny

Polubienia: 180
Otrzymane polubienia: 102

Postprzez airmax » sobota, 14 lutego 2015, 14:29

Air napisał(a):Ogólnie nie wiem jak inni, ale dla mnie podstawą w sporcie zawsze były... gry.

Ja tak samo. W koszykówce wkręciłem się na dobre po NBA Live 2003 gdzie naparzało się Lakersami aż miło.

Na NFL nie znam się kompletnie ale gameplaye z Madden lubię pooglądać (głównie na YT u Smoove'a który nagrywa też NBA 2K)

Ale jeśli już oglądać NFL to ograniczam się tylko do Super Bowl.
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez LukiSacz » sobota, 14 lutego 2015, 15:09

U mnie tak naprawdę też zawsze do poznawania lig i sportów zza oceanu podstawą były gry i w NBA zakochałem się dzięki NBA Live ;)
Pamiętam, że jak byłem mniejszy to grałem sobie w jakieś odsłony NHL i Maddena, ale jakoś nie miałem wtedy pamięci do nazwisk i było mi od początku do końca obojętne kim gram itd. I w sumie nie ma za bardzo możliwości, żeby teraz to nadrobić, bo ostatnie odsłony na PC to bodaj NHL 09 i Madden NFL 08.
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Postprzez matek » sobota, 14 lutego 2015, 17:19

Cisza NFL ogląda chyba namiętnie ;)
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Powrót do Dyscypliny sportowe