Przeniesienie Newsów do działu LAKERS LAND

Ogłoszenia dotyczące wprowadzonych zmian na stronie i na forum.

Moderator: Air

Przeniesienie Newsów do działu LAKERS LAND

Postprzez Air » piątek, 26 września 2014, 14:07

Nastąpiła mała zmiana jeżeli chodzi o dział Newsy. Jego zawartość została przeniesiona do działu LAKERS LAND, gdyż postanowiłem, że od tej pory oficjalne i w 100% pewne aktualności ze świata Lakers będą pojawiać się również na stronie. Tym samym po opublikowaniu newsa, temat z nim będzie automatycznie tworzony na forum w dziale LAKERS LAND - podobnie jak to ma miejsce z artykułami.

Niestety nie da się teraz wydzielić tego wszystkiego (nie zależy to ode mnie) i dlatego wszystkie teksty, które pojawiają się na stronie, muszą pojawiać się w tym samym dziale na forum, czyli LAKERS LAND.

Na Facebooku natomiast nie będą pojawiać się już pełne newsy, tak jak to było do tej pory, a tylko odnośniki do ich pełnej zawartości na stronie. Być może uda się w ten sposób zwiększyć aktywność ludzi na portalu, gdyż jak przypuszczam, nikomu nie zależało na wchodzeniu na forum i dyskusji po przeczytaniu newsa na Facebooku. W ten sposób może uda się to zmienić.

Przeniosłem także główny i ogólny temat z działu Newsy - LAKERS OGÓLNIE do działu LAKERS LAND i w nim oczywiście nadal możecie dyskutować na różne tematy, newsy, plotki ze świata Jeziorowców - podobnie jak to było przy okazji tematu "Luźne rozmowy na temat Jeziorowców" na lakers.fora.pl.

Więcej informacji na temat Newsów wkrótce. Na razie wszystko ogarniam i porządkuję. Staram się aby miało to jak największy sens i wszystko razem się zazębiało, także zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Air
Administrator Główny

Polubienia: 180
Otrzymane polubienia: 102

Powrót do Ogłoszenia