Sezon 2016/17

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 2016/17

Postprzez StaryFan » czwartek, 13 lipca 2017, 17:05

szymken napisał(a):No i jest Caruso :) Nwabe by jeszcze mogli potem dokooptować na powrót.

Caruso wygląda jak Rambis w 80-ych. Pelinka na rozmieniał/rozmnożył pierwszo/drugorundowce, to i miejsca brak dla Nwaby, a szkoda.
Piękna walka o przedostatnie na zachodzie.

Ps. Dość chamsko potraktowali Duranta.
StaryFan
Starter

Polubienia: 29
Otrzymane polubienia: 64

Postprzez StaryFan » sobota, 15 lipca 2017, 10:29

Jonathon Simmons 20/3- prawie tyle co CKP/1. Złodziejski deal Orlando i najlepsza umowa dla zadaniowca w tym OS, w poprzednim też.
StaryFan
Starter

Postprzez szymken » sobota, 15 lipca 2017, 20:03

20/3 i ostatni rok tylko milion gwarantowany. Świetny deal. Ja uważam, że z KCP może byc coś na dłużej. Ja byłbym za, po sezonie jakby się sprawdził. Kwestia ceny i spuszczenia JC. Ale to daleko jeszcze do tego. Brook też do rozważenia.

Nwaba w Bulls. Szkoda. Rondo odpadł, Ennis uwolniony. Może Clark jeszcze by wpadł?
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 261
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez snickers1906 » niedziela, 16 lipca 2017, 08:54

Jeśli chodzi o Lonzo co było/jest nie tak z jego p'n'r? Ze skrótów, które widziałem w SL (podkreślam tylko ze skrótów) zauważyłem, że jednak stasuje te zagrania, a pamiętam, że na forum narzekano na to.
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez StaryFan » niedziela, 16 lipca 2017, 11:23

Kentavious Caldwell-Pope ma 15% Trade Kicker w umowie (2,7 mln). Jakby już nie był przepłacony.

Bonzo trafił floatera, wow. Gdyby nie skuteczność, można byłoby chwalić na odpuście.

Kuzma jak widzę, nie ma zamiaru przestać zadziwiać.
Niekonicznie broni, ale kołkiem jak Julek nie jest. Sporo i fajne asysty jak na tyczkę na PF-cie. Czyżbyśmy doczekali się rozciągliwej 4?

Jakby jeszcze kogoś na Clarksona nabrali, za jakikolwiek jednoroczny (przespali zimę?), to tylko wyglądać Dżordżów, Lebrnów, Demarkusów i innych Westbruków w ciągu powiedzmy 5 lat.

Ciekawe co będzie z Julkiem, albo rozwali system w tym roku, albo chętnych będzie brak. W BN na 4 gra "przyszłość" RHJ (taki sam 3 impotent- lepszy obrońca), może być chudy kontrakcik.
StaryFan
Starter

Postprzez obiuankenobi » poniedziałek, 17 lipca 2017, 09:53

Let’s look at next summer’s top potentially available names. LeBron James’ Instagram posts Saturday might raise hopes among some Heat fans of a James return, but the Heat does not believe James has serious interest in returning, with the thought that he will stay in Cleveland or go to the Lakers.

Read more here: http://www.miamiherald.com/sports/spt-c ... rylink=cpy

Chyba naprawdę będą celować w Brona. Sam nie wiem co o tym myśleć.

Lonzo z 4 meczami z +10 asyst. Nikt przed nim w SL w Vegas nie miał więcej niż 1. Ale ok, nabijacz asyst bez obrony ;)
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 3
Otrzymane polubienia: 11

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 17 lipca 2017, 10:57

obiuankenobi napisał(a):Chyba naprawdę będą celować w Brona. Sam nie wiem co o tym myśleć.

Celują już tyle lat, przeżyję jeszcze parę celowań. O ile pamiętam, ani razu nie dostąpili "zaszczytu" porozmawiania.
obiuankenobi napisał(a):Lonzo z 4 meczami z +10 asyst. Nikt przed nim w SL w Vegas nie miał więcej niż 1. Ale ok, nabijacz asyst bez obrony ;)
,

Bozo gra po 36 min/mecz, to raczej też nie jest spotykane w SL. Z nim na parkiecie LAL są coś +3,5, bez niego dwa razy tyle do przodu.
Oczywiście, że ma talent do podań, podoba mi się agresja (tego głównie brakowało Dlo), szybko składa się do rzutu ale :
- gubi się na p'n'r;
- jedyny manewr przy rzucie to odejście/odchylenie w lewo - na pickach zostawią mu prawą stronę wolą i dupa bo zza lewego ucha w prawo nie rzuci, a inaczej nie umie;
- notuje sporo strat, ale gra ryzykownie i dla mnie to nie jest minus;
- jest jeszcze gorszy w obronie od Dlo, jest to niepokojące bo jest jednak aktywny i się stara - dobre i to;
- z tą techniką przyzwoity półdystans będzie niemożliwy - zupełnie nie ogarniam czemu praworęczny zawodnik ciągnie piłkę lewą stroną;
- obawiam się, że w NBA te jego wjazdy mogą być zupełnie nieskuteczne;
W sumie potwierdził zalety i braki, nie spodziewałem się, że będzie tak pałował rzuty, w NCAA miał kapitalną selekcję.
Na plus talent do zbiórek, szybkość podejmowania decyzji.

I tak najlepszym graczem SL w LAL jest Kuzma. Co on tam ma - ponad 40% 3pkt przy tylu próbach?, asysty. Jak potwierdzi połowę w sezonie to dzisiaj odszczekuję wybór kolejnego PF. Randle już się pakuje?

ROTY dla DSJ, co kolega gra to kosmos. Na dzisiaj pokazał najwięcej z młodych. 2-3 lata do tyłu był uważany za najlepszego PG rocznika. Zrobił lepsze wrażenie niż MF. Westbrook z rzutem, rozumem, obroną. Jak się nie połamie, to RC zrobi z niego top 3 PG. Wiezie każdego gościa 1 na 1, podaje, trafia 3, rusza się jak MJ, malina.

Niech Bonzo rozwija się jak najszybciej, bo po nim poszli tacy goście, że Medzika powieszą za torbę jak nie trfił.

Specjalne wyróżnienie Donovan Mitchell - sprawdźcie ile facet ma przechwytów i co robi z PG oponenta. Takiego kolesia w SL też nie było.
StaryFan
Starter

Postprzez obiuankenobi » wtorek, 18 lipca 2017, 08:04

Szybko Magic zrealizował swoją obietnicę o showtime i nowych banerach :D

Kuzma - czy już można mówić o stealu, czy trzeba poczekać? Sam mówi, że musi się wzmocnić fizycznie w to lato (tak jak Ball) i to rzeczywiście wydaje się najbardziej teraz potrzebne. Ale to jak szybko podejmuje decyzje, składa się do rzutu i czyta grę to jest klucz. Może być z niego dużo frajdy.

#27 2015 r. - Lary Nance Jr.
#27 2017 r. - Kyle Kuzma

Trzeba zdobyć #27 za rok. A za dwa to już na pewno ;)

Nie to żeby coś tam ale po wygranej PG13 wrzucił i plotki som:

obiuankenobi
Role Player

Postprzez StaryFan » wtorek, 18 lipca 2017, 11:54

obiuankenobi napisał(a):Szybko Magic zrealizował swoją obietnicę o showtime i nowych banerach :D

No.
obiuankenobi napisał(a):Kuzma - czy już można mówić o stealu, czy trzeba poczekać?

Nie wiem ile przełoży na sezon, ale okradli go z MVP. Z całym szacunkiem do Lonzo, to była liga letnia Kuzmy.
21,9/6,4/2,7/1,1/1,4 - 48%3pkt przy 7 próbach/mecz :shock: , 52% FG. Facet robił wszystko, był wszędzie, grając na tak niesamowitej efektywności. 3 z dziesiątego metra, gra z piłką, szacunek. Na dzisiaj pewnie poszedłby pod koniec loterii, w mockach był coś grubo po 20.

To liga dla dzieciaków, nie wyciągałbym wniosków, może dostać parę łokci i straci cały zapał, ale możliwości i talent są. Teraz trochę soku (najlepiej nitro DSJ) i praca, praca, potem już tylko praca itd.

Ps. Szczerze wątpię aby Julian trzasnął w tej lidze taką linijkę.
StaryFan
Starter

2 użytkowników lubi ten post.

Postprzez obiuankenobi » wtorek, 18 lipca 2017, 13:33

Ale bądź sprawiedliwy. Jedziesz Balla za obronę, Kuzmie też się należy ;)
Obaj w tym elemencie nie urywają.

Tak czy owak mam nadzieję, że początek sezonu będzie należał do Randle'a. Musi grać w s5, grać dużo i najlepiej niech Walton jakieś zagrywki pod niego rozpisze. Do lutego najdalej.

Potem lejce w dłonie i prawdziwe granie.
obiuankenobi
Role Player

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje