Sezon 2016/17

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 2016/17

Postprzez StaryFan » wtorek, 18 lipca 2017, 15:54

StaryFan napisał(a):Kuzma jak widzę, nie ma zamiaru przestać zadziwiać.
Niekoniecznie broni

Jadę sprawiedliwie. Ma szybkie stopy, jest zwinny, nie wybroni koksa pod koszem i koksa grającego tyłem, ale będzie mógł zmieniać krycie - jak go ktoś kiedyś nauczy.
Dalej nie mają asystenta od obrony.
StaryFan
Starter

Polubienia: 28
Otrzymane polubienia: 60

Postprzez obiuankenobi » środa, 19 lipca 2017, 07:00

Tak po prawdzie to Kuzma nie bronił wcale źle w SL. Ale, jak piszesz, wiele mankamentów ma w tym elemencie do poprawy jeszcze.

Wczoraj dwa newsy w ciągu jednego dnia:
1. LeBron wyraził rozczarowanie działaniami organizacji Cavs.
2. To Rich Paul zgłosił się do Pelinki z KCP. I dogadali się ekspresowo.

Najgorzej jak LeBron tu przyjdzie za rok i zażyczy sobie i PG i pozostawienie KCP, bo to by oznaczało wypad całej młodzieży. Poproszę dwóch z tej trójki i naszą młodzież (no bez JR i JC).
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 3
Otrzymane polubienia: 11

Postprzez snickers1906 » środa, 19 lipca 2017, 07:55

No chyba, że Lebron weźmie min dla weterana :P
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 34
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez szymken » środa, 19 lipca 2017, 09:04

Ja nie wiem czego ten Bron sie spodziewał. Popodpisywali mu ziomków na kontraktach lukratywnych, salary dopakowane a i tak bylo blisko PG. U nas bedzie to samo. Nie wierzę, że nie będzie sie domagał składu na teraz. Swoją droga pakowanie mu supermaxa to jest ryzyko. Wszystko zależy jak się bedzie trzymać. Niby nie wygląda jakby mial klęknąć, ale różnie może być. Nie wiem na prawdę co bym robił.

Magic na zapowiedzi KCP sie nie mogl Richa nachwalić. Nie wierzyłem w tego Brona, ale nic mnie zdziwi juz chyba. W PG samego nie wierzę. Tylko z kimś / drugim gwiazdorem znaczy.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 258
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez StaryFan » środa, 19 lipca 2017, 10:37

obiuankenobi napisał(a):To Rich Paul zgłosił się do Pelinki z KCP. I dogadali się ekspresowo.

Trudno żeby się nie dogadali ekspresowo, jak dostał największą dostępną kasę na rynku, jeszcze z 15% Trade Kickerem. Nie widzę tutaj sukcesu Pelinki, każdy dzień obniżał kontrakt KCP, a $ wysychały. Mam brak czasu na czytanie nowego CBA, ale jest problem z handlem jednorocznymi umowami, więc Kickera nie rozumiem. Popis Pelinki to byłoby 1+1, z dogadanym milionem gwarantowanym w 2 bez Kickera. To byłby świetny asset.

Mavs brutalnie grają z Noelem (podobna sytuacja), albo weźmie kontrakt poniżej swojej wartości (sporo poniżej maxa), albo podpisze ofertę kwalifikacyjną (trochę ponad 4).

Ps. Bronek nie może w LAL dostać supermaxa, niby jakim cudem.
StaryFan
Starter

Postprzez szymken » środa, 19 lipca 2017, 10:41

Mój błąd, myślałem o czymś innym i wpisałem co innego, no maxa na 4 lata, czy jak tam by sobie udzielny zażyczył.

Noel w sumie ciekawe, tyle lat szukali tego RP i jak mają, to tak się nie spieszą z podpisem, ale Noel, tez opcji nie ma, więc mogą. Noel to w ogóle ciekawa sprawa, bo jak widzę jak gra, to z miejsca bym go chciał, a liga jak podczas wymian, tak podczas FA jakoś za nim nie szaleje.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 258
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez obiuankenobi » środa, 19 lipca 2017, 11:57

StaryFan napisał(a):Trudno żeby się nie dogadali ekspresowo, jak dostał największą dostępną kasę na rynku, jeszcze z 15% Trade Kickerem. Nie widzę tutaj sukcesu Pelinki, każdy dzień obniżał kontrakt KCP, a $ wysychały. Mam brak czasu na czytanie nowego CBA, ale jest problem z handlem jednorocznymi umowami, więc Kickera nie rozumiem. Popis Pelinki to byłoby 1+1, z dogadanym milionem gwarantowanym w 2 bez Kickera. To byłby świetny asset.

Oczywiście, że to żaden wielki sukces Pelinki ale już Lakers tak. Rok temu tacy gracze byli dla Lakers poza zasięgiem. Ale zwracam uwagę że to Rich zwrócił się do Lakers a nie odwrotnie. Mi chodziło o to, że to potęguje spekulacje, nie wiem czy słusznie.
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 3
Otrzymane polubienia: 11

Postprzez StaryFan » środa, 19 lipca 2017, 12:35

obiuankenobi napisał(a):Rich zwrócił się do Lakers a nie odwrotnie. Mi chodziło o to, że to potęguje spekulacje, nie wiem czy słusznie.

Niesłusznie. Zwrócił się do LAL, bo mieli największy Practical Cap Space i miejsce na 2. Phx, Bulls nie mają miejsca, na Nets musiałby czekać, a maksymalnie dostałby to samo. Był pod ścianą i jeszcze orżnął Pelinkę - może nie tyle orżnął, co zmaksymalizował korzyści w niekorzystnym momencie.

Dla LAL to dobry deal, ale można było wycisnąć znacznie więcej w tej sytuacji. Teraz to nie ma znaczenia, bo CBA i Trade Kicker wykluczają tą umowę jako asset.

Po namyśle, cała liga letnia to OWD(ochrona własnej dupy) duetu Malinka. Wsadzili do składu weteranów (ligi letniej 8-) ) strzelających za 3, grających po 36 min, aby Bozo na-trzaskał asyst.
- Baner jest;
- MVP jest;
- "Rekordy" asyst, są;
- MVP Kuzma jest;
Przekaz - Jakby co, to pocałujcie nas w dupę, zapowiadał się świetnie albo jeszcze lepiej, a 22 letni Kuzma to w ogóle przechwyt przechwytów i deal Dlo uzasadniony jak mało co na świecie na lipiec a.d. 2017 i każdy by tak zrobił, ale nikt tak dobrze - koniec przekazu.
StaryFan
Starter

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje