Sezon 2016/17

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 2016/17

Postprzez DrJ » poniedziałek, 17 kwietnia 2017, 11:46

MVP: 1. Harden 2. Kawhi
MIP: Antek
DPOY: Green
COY: MDA
6th: Gordon
ROY: Brogdon
Najlepszy gracz Lakers w tym sezonie: statua Shaqa przed Staples Center
Pozytywne rozczarowania w Lakers: Nwaba, T-Rob, Ingram, Zubac, zwolnienie Kupchaka
Negatywne rzeczy w lidze: awans Bulls do PO, Jax dalej w lidze, Fultz w Celtics.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 187
Otrzymane polubienia: 200

Postprzez szymken » poniedziałek, 17 kwietnia 2017, 11:53

MVP-Harden
DPOTY- Gobert/Green minimalnie Gobert, ale uwielbiam obu
COY - Spoelstra
MIp - Alfabet
ROY Brogdon za nim Saric
Szósty- Gordon

Najlepszy gracz Lakers- Lou do TD :)
Pozytywne zaskoczenie- zwolnienie Kupchaka
Negatyw - 1. dopiero nas czeka, jak stracimy pick 2. Jax :roll: 3. Cena za Cuza ( zależy od strony trade)
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 268
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 17 kwietnia 2017, 16:29

DrJ napisał(a):Najlepszy gracz Lakers w tym sezonie: statua Shaqa przed Staples Center
Mhy i jaki progres po ASG. To oczywiście, jak wszystko w LAL długoterminowy projekt, ale już dzisiaj widać największy sufit.

DrJ napisał(a):Pozytywne rozczarowania w Lakers: Nwaba, T-Rob, Ingram, Zubac, zwolnienie Kupchaka
Nwaba ma chyba TO na następny sezon? W pewnych ustawieniach, to może być świetny rp (gdyby jeszcze rzucał). Kupchak powinien zatankować sezon i polecieć dzisiaj.

DrJ napisał(a):Negatywne rzeczy w lidze: awans Bulls do PO, Jax dalej w lidze, Fultz w Celtics.
Jak dla mnie, zbieranina kulawych weteranów w Cavs. Kolejne pomysły łysego na zmianę NBA w WNBA i padaka facetów z gwizdkiem. Na przestrzeni 3 dekad, poziom pasiaków spadał szybciej niż poziom poparcia dla polskich partii po dorwaniu się do koryta.

Nie wierzę w Fultza w Celtics. Magic na koniec sezonu zrobił to, co jego syn robi parę razy w tygodniu. Nieładnie.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 69

Postprzez Darek » niedziela, 23 kwietnia 2017, 22:29

George i Pacers poza PO.

Paul George on his future with the Pacers: "I ain't even at that point yet...next question"

Nie brzmi to optymistycznie dla Birda, a dla Lakers ważny już, mam nadzieję że również w tym kontekście jest dzień loterii draftowej.
Darek
Starter

Polubienia: 149
Otrzymane polubienia: 71

Postprzez DrJ » wtorek, 25 kwietnia 2017, 21:27

Gordon Hayward i zamykam sprawę PG w Lakers.
DrJ
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » środa, 26 kwietnia 2017, 11:08

DrJ napisał(a):Gordon Hayward i zamykam sprawę PG w Lakers.

Durant i zamykam sprawę obydwu. Na poważnie, nie wiem co PG może znaleźć w LAL (poza wielbicielkami swoich fotek w sieci), ale nawet jeżeli chce szukać to przebitki z Bostonem wyjdą im bokiem. Stevie Wondera i JC można śmiało poświęcić.
Hayward znajdzie większą kasę, zastępy rudych mormonek, dłuższy kontrakt, przyjazną religię w Utah. Z drugiej strony jest syn Magica, spadkobierca 700 mln fortuny.

Panowie poziom FA LAL to Gay i to jeszcze rudy, Rose, Redick, Tucker (tego to akurat chętnie), Collison.
LW miałby w tym roku swojego białego kulawego drwala (Bogut) za darmo, a tak handlują długą umową ruskiego w roku podpisania.

Randle, Clarkson - handel koniecznie, Mozgov, Brewer - dołożyć i pogonić, podpompować Denga na 4 - pogonić, przekupić łysego - zgarnąć Markelle, złożyć ofertę Noelowi, nie wybierać młodego Balla, zastrzelić LaVara jak najszybciej, zakazać młodemu Arvinowi III Johnsonowi wchodzenia w stringach na siłownie i na mecze. Tak ująłbym realne priorytety na OS.

Aaa no i budyń ze szlabanem na kardasziany i inne Bankstony z nisko osadzonym środkiem ciężkości.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 69

Postprzez szymken » wtorek, 9 maja 2017, 08:58

http://www.silverscreenandroll.com/2017 ... aul-george

Wygląda, że nikt nie jest nietykalny. Oczywiście sosy itd. trzeba brać z przymrużeniem, ale wcale bym się nie zdziwił. Ja za PG już pisałem co bym dał, ale tez nie mówię, żeby szaleć. Z głową mam nadzieję podejdą do tematu. Pacers niby zmiana władz, ale nie rewolucyjna. Zobaczymy.

Pick jest kluczowy, dobrze, że w przyszłym roku jest sytuacja klarowna, bo nudne te procenty już są. Jak będziemy wybierać, to pewnie będzie Ball :roll: , choć ciągle marzy mi się Fultz 8-)

A podobno Lowry jest tam gdzieś w orbicie zainteresowań. Po kolejnym pokazie w PO ja go nie chcę. I mamy usprawnić analityczny pion, tu jestem za.
szymken
All-Star MVP

Postprzez january » czwartek, 11 maja 2017, 19:37

Jak każdy marzę o #1 i Markelle.
Ale ogólnie :

1. Utrzymać pick
2. Nie handlować DLO i Ingramem
3. Nie draftować Lonzo (chyba, że z 28 ;) )
january
Administrator

Polubienia: 9
Otrzymane polubienia: 56

Postprzez szymken » niedziela, 14 maja 2017, 17:21

http://cdnapi.kaltura.com/html5/html5li ... _hdgag70o#

Taa..

Lakers Jordan Clarkson Response to Seeing Ex-GF Kendall in The Club: “I’m a Playa” & Leaves With 3 IG Models

Young mentoring. :roll:
szymken
All-Star MVP

Postprzez DrJ » poniedziałek, 15 maja 2017, 16:01

Jak dla mnie wszyscy poza Ingramem mogą iść na handel.
DrJ
All-Star MVP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje