Sezon 17/18

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 17/18

Postprzez StaryFan » środa, 25 października 2017, 20:29

szymken napisał(a): czysto sportowo duo Lopez Randle powinno się sprawdzić jak to będzie wyglądać, nawet tylko po to żeby do lepiej wymienić .
duo Lopez Randle to nie jest duo, na którym przejdziesz kiedyś I rundę (obaj słabi w obronie i nie zmienią tego 2 akcje JR) - na dzisiaj tak - na za chwilę - bez sensu. Duo Cuz JR - też nie ma obrony na PO.

szymken napisał(a):Wiem kto jest GMem Nets obecnie i wiem z jakiej szkoły się wywodzi( znaczy gdzie był asystentem), bardzo możliwe, że lepiej tam teraz z rozwojem młodych i jeszcze bardziej możliwe, że znacznie lepiej niż w Lakers.

Może wystarczyło nie suszyć mu mopa na łbi. znaczy głowie
szymken napisał(a):Nie wiem czy Cuz będzie chciał, ale wiem , ze raczej w NOP z tym trenerem to słabo wygląda. PG IMO odpada , Bronek to nie wiem co mu odpali, ale z "realnych " to najbardziej DMC.

Co do PG to zależy. Jak padną na 1 rundzie, to może się skusić na 1+1 i drogę KD bez upustów cenowych gdziekolwiek. Bronek to akurat miał ochotę sprać ojca pryszczatego ostatnio, ale to mała zachęta.

Na dzisiaj Dlo wygląda lepiej niż ktokolwiek w LAL. Wymienię całe LAL za greckiego an@#$$%%^po, dokładając Magica i roczny zysk.
StaryFan
Starter

Polubienia: 29
Otrzymane polubienia: 64

Postprzez szymken » środa, 25 października 2017, 20:52

Duo Lopez Randle powinien sprawdzić Walton tu i teraz. Czysto sportowo po prostu tak wypada moim zdaniem, tak byloby sensownie po prostu sprawdzić. Nie, że chcę coś budować na tej dwójce. Randle wartość podbić i puścić. A piszę o tym bo nie wiem na ile to pomysł LW, a na ile FO. Po prostu to jedna z dziwnych decyzji Waltona, nie pierwsza.

Za Alfabeta to każdy by chyba oddał wiele, chłopak prócz tego , że jest kapitalnym graczem, to również jest ułożony. Niestety nierealne.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 261
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez snickers1906 » czwartek, 26 października 2017, 08:23

Giannis w pierwszym sezonie miał podobne cyferki do Ingrama, więc poczekajmy może nam też wyrośnie taki zawodnik :) Pod koniec sezonu będziemy wiedzieli więcej :)
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez StaryFan » sobota, 4 listopada 2017, 10:35

Co widzimy po 9 meczach?
- Ingram powolutku, ale się rozwija, nie pałuje rzutów, poprawił efektywność. Talent Ingrama zobaczymy w 4 roku, ale te 15 ppg na przyzwoitych % są w tym roku do przyjęcia.
- Kuzma raczej już wyprzedził Julka w wyścigu do S5. Trochę widać Clarksonowatość w jego grze, pole do rozwoju nie tak duże, ale na tę chwilę jest świetny. 3 trafia gorzej niż Ingram, ale rzuca dalej. Prawie kompletny w ataku (poza 3 na dobrym % na chwilę obecną), o dziwo zbiera, coś tam próbuje bronić. Spokojnie pogra na 3-4. Miłe zaskoczenie, że przeniósł dyspozycję z SL do NBA.
- Lopez fajny C na rok. Nie cieszę się zawodnikiem którego za rok nie będzie.
- KCP Jak tak dalej pójdzie to za rok dostanie min dla wet. nie kontrakt na poziomie 20 mln.
- Randle nie dziwi mnie ławka. Za rok trzeba byłoby sypnąć $, a Kuzma już dziś lepiej wygląda na PF. Jak się nie ogarnie w D (potrafi jak chce - dlaczego nie chce nie mam pojęcia) to dostanie kontrakt na parę mln który spokojnie można będzie wyrównać - moim zdaniem o to chodzi.
- Ball Moje zdanie znacie, ale naprawdę takiego gniota się nie spodziewałem. Nie wiem kto umieszcza go w rankingach ROTY, ale ten zawodnik nie mieści się w pierwszej 20. Facet nie ma nic, poza podaniem w kontrataku i zbiórką zastawionej tablicy. Spakowałbym go z Dengiem i to jak najszybciej. Nie widziałem go w TOP 6 draftu. Dzisiaj nie widzę go w top 15. W Europie policzono by mu 2 apg. To jest facet który sam może przegrać każdy mecz. Serio ktoś jeszcze wierzy w zmianę techniki rzutu? Nie wierzę, że z tej mąki będzie chleb, raczej zakalec. I nie piszę tego po 9 meczach, bo trochę go obejrzałem w NCAA. Argumenty, że nie ma strzelców można o kant d potłuc. Jeżeli wszyscy wokół będą trafiać to w NBA asysty zapisaliby każdemu PG. Nie gra HCO (gra tylko tragicznie), nie rzuci po koźle, z wyskoku, brak skutecznego floatera, wolny w HCO jak jasna ch. Brak pierwszego kroku, atletyzmu. Tu nie ma pola na progres do poziomu 2 wyboru w drafcie. Może nie wyleci z ligi po paru latach, ale z pierwszej 15 wybraliśmy najgorszego kasztana. W dzisiejszej NBA PG bez 3 i scoringu nic nie znaczy.
30/25/50 - do klubu 50/40/90 droga daleka. Nie wiem kto w USA typował go do ROTY, na dzisiaj to kandydat na największego Busta tego draftu.
StaryFan
Starter

2 użytkowników lubi ten post.

Postprzez DrJ » czwartek, 9 listopada 2017, 17:56

Piękną przyszłość nam pokolenie Ballów szykuje w Lakers. Lonzo będzie dalej Brokułem z Biedronki, LaMelo będzie rzucał po 60 razy w meczu zza połowy, a trzeci brat w tym czasie będzie obdzierać szatnie z kosztowności i torebek LV.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 196

StaryFan lubi ten post.

Postprzez StaryFan » czwartek, 9 listopada 2017, 21:12

DrJ napisał(a):Piękną przyszłość nam pokolenie Ballów szykuje w Lakers. Lonzo będzie dalej Brokułem z Biedronki, LaMelo będzie rzucał po 60 razy w meczu zza połowy, a trzeci brat w tym czasie będzie obdzierać szatnie z kosztowności i torebek LV.

:twisted:
StaryFan
Starter

Postprzez DrJ » piątek, 10 listopada 2017, 17:25

DrJ
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » piątek, 10 listopada 2017, 18:47

Gonzo na dzisiaj jest najgorszym starterem ever. Zjadł Kobasa w pożegnalnym sezonie i nawet nie zauważył.
Facet z FG% poniżej 30% oddaje 12 rzutów na mecz, rzucając 22% za 3pkt, rzuca najwięcej w zespole 5 razy, trafia 1 trójkę. WOW

PHX robi dziwne deale, może oddadzą JJ, wezmą zwłoki Denga, Gonzo, LaVara i Zubaca. ;) (niestety nie zmieszczą), ale z dealem EB dali siedzenia po całości.

Kuzma od kilku spotkań włączył tryb bohatera, czy tylko mi się wydawało?
StaryFan
Starter

Postprzez DrJ » piątek, 10 listopada 2017, 20:09

Miałem właśnie pytać czy ktoś wie co się dzieje z naszym nowym Gasolem-Alcindorem z Bałkanów?
DrJ
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » sobota, 11 listopada 2017, 09:48

DrJ napisał(a):Miałem właśnie pytać czy ktoś wie co się dzieje z naszym nowym Gasolem-Alcindorem z Bałkanów?

Trzyma swoje "złote ręce" w kieszeniach, aby mu ich nikt nie podprowadził.
StaryFan
Starter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje