Sezon 17/18

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 17/18

Postprzez Dunk8 » wtorek, 14 listopada 2017, 18:55

Ostanio NYX zwolnili Kuzminskasa i czytałem, że jesteśmy nim zainteresowani. Co myślicie? Poza tym my też musielibyśmy kogoś spuścić, żeby podpisać Litwina

Wysłane z mojego Letv X600 przy użyciu Tapatalka
Dunk8
Role Player

Polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 3

Postprzez StaryFan » czwartek, 16 listopada 2017, 11:37

Młody coraz bardziej mi się podoba (oczywiście Ingram). Wiekowo, to jest jednak poziom tegorocznego draftu ( w TOP 10 chyba 8). Nie dołożą dzieciakowi kg, jak jeszcze rośnie.
Wydaje mi się ponadto, że zbyt mocno nim orzą. 20 latek grający największe minuty w zespole, to nie jest najlepszy pomysł. Doświadczenie doświadczeniem, ale nie jest gotowy fizycznie na mecze po 36 min (zwłaszcza z taką budową). Logiczne, że mecze jak z 76ers, będzie przeplatał słabymi występami (szczególnie na wyjazdach, których młodzi nie ogarniają). Co jest dziwne, to fakt, że największy szczypior w lidze, tłucze punkty z wjazdem na kontakcie w trumnie. Robi to coraz pewniej. Kiedyś wing i swing - mani, byli problemem - dzisiaj są na wagę złota.
Kuzma, Ingram, za rok mogą grać na pozycjach 2-4 (w zasadzie już grają). Brakuje PG :) i cała trójka rotowałaby w ataku i obronie.

Zawodzi Lopez i KCP. Oglądanie Gozo podnosi poziom stresu do niebezpiecznego poziomu. Pytaliście mnie kiedyś po co w tej drużynie doświadczony PG (Rose, Rondo)? Chociażby po to, aby kasztan kompromitował się odrobinę mniej.

No cóż, grając dwoma 20 latkami i Kuzmą w S5, po 30 parę min, notują przyzwoitą obronę (kwestia małej próby?) i marny atak (to akurat zasługa nowego Kida).

Ps. Bardzo życzyłbym sobie trójki swingo-wingo-manów w postaci Georga, Ingrama, Kuzmy za rok. 1 i 5 mają w tej lidze coraz mniejsze znaczenie.
Noel za rok do ogarnięcia za rozsądne $. Gonzo, jak go brat mocno podszkoli w okradaniu, może być zawodnikiem pokroju Beverley'a :evil: (kto go podszkoli w rzucaniu, nie mam pojęcia) i D top 5 ligi murowane.
StaryFan
Starter

Polubienia: 29
Otrzymane polubienia: 66

snickers1906 lubi ten post.

Postprzez snickers1906 » czwartek, 16 listopada 2017, 15:00

@StaryFan nie zastanawia Cię dlaczego w Dallas tak mało grają Noelem jak na razie? Chcą tak bardzo zbić jego wartość i podpisać go w przyszłe lato za mniejsze pieniądze czy może obawa przed kontuzjami?
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez szymken » czwartek, 16 listopada 2017, 17:47

Z Noelem jest problem, nie wiem jaki, ale jest. Zastanawiała już niziutka cena za niego jaką dostała Phily. Później odrzucił 70/4 z przekonaniem, że dostanie maksiora, a tu lipton i Carlie woli grać tym drugim centrem, co nazwiska nie pamiętam :) i mówi wprost, że będzie grał ten, który na to zasłużył/ zapracował. Nie wiem, ale Nerlens jest coś podejrzany.

Lonzo ehhh czemu nie DSjr? Na razie tragedia, ale wiadomo, że to początek w NBA. Jak widzę jak ora te trójki i cegli to masakra. Nawet mija czasem, ale ma problem żeby skończyć jakiegoś layupa. Zobaczymy, ale czarno to widzę jak na razie.

Ingram troszkę mnie niepokoił na poczatku, ale widać, że powolutku ogarnia. Cierpliwość i będzie ok.

Myślałem, że PG raczej zostanie w OKC, ale jak zobaczyłem jakiś meczyk to tak średnio to tam funkcjonuje. Male szanse, ale jakieś tam są.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 263
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez DrJ » czwartek, 16 listopada 2017, 17:56

Ktoś powinien wszcząć śledztwo, bo pewien Kameruńczyk dokonał dzisiaj zbrodni w Staples Center. Widzę, że Brokuł nam kończy mecze w 4 kwartach...na ławce.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 197

Postprzez StaryFan » czwartek, 16 listopada 2017, 18:20

DrJ napisał(a):Ktoś powinien wszcząć śledztwo, bo pewien Kameruńczyk dokonał dzisiaj zbrodni w Staples Center.

No. Zgwałcił Lopeza, dosiadł kangura, Randle przez całą Q4 miał oczy jak babcia z kapturka.

I tylko kozak Kuzma prawie mu wsadził. Jakby nie zasłaniał ręką, miałby pełną obręcz i plakat NR 1 do końca roku. Ma młody cojones.

DrJ napisał(a):Widzę, że Brokuł nam kończy mecze w 4 kwartach...na ławce.

Niedługo będzie je tam również zaczynał.
StaryFan
Starter

Polubienia: 29
Otrzymane polubienia: 66

Postprzez Dunk8 » piątek, 17 listopada 2017, 08:45

Boję się, że raczej nie posadzą Gonza na ławie nawet jak dalej będzie grał taki piach. Byłoby to publiczne przyznanie się do błędu a Magic nigdy tego nie zrobi, jak to 2 pick z ławki, poza tym hype na twarz organizacji musi być napędzony, chociaż po cichu mam nadzieję, że "poprawność polityczna" nie będzie tutaj na 1 miejscu tylko dobro drużyny. Poza tym kto miałby klepać piłę
Dunk8
Role Player

Polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 3

Postprzez szymken » piątek, 17 listopada 2017, 09:35

Byron by Dlo posadził ;)

Nie ma co myśleć, bo Ball grać będzie. Nie wiem sam co lepsze dla niego, ale dla gry Lakers chyba nawet Ennis byłby lepszy na teraz. Na FA jest ten D- Will, ale czy on się do gry nadaje to nie wiadomo. Tak to nie ma nic. Jakiś Burke, Cole no bieda. JC w tym sezonie się fajnie sprawdza w swej roli, więc nie wiem czy jest sens go ruszać, ale zasłużył jak na razie.

Covi w Phily 64/4 świetny kontrakt, koleś jest lepszy niż taki KCP.
szymken
All-Star MVP

Postprzez DrJ » sobota, 18 listopada 2017, 17:22

Jak to było? Jeden za wszystkich...a Brokuł ma to w dupie.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 197

szymken lubi ten post.

Postprzez szymken » niedziela, 19 listopada 2017, 10:06

Dlo był jechany za takie sprawy, czyżby podwójne standardy? Tłumaczenia, że nie chciał dostać technika czy Luke, że te spinki nie są serio. No błagam, robią wszystko żeby tylko Balla nie urazić czasem. Magic wymienił Dlo przez brak cech lidera, ok rozumiem, ale jak jego następca, przyszły MagicoKidd ma gdzieś potyczki jego partnerów, to soedzi cicho. Nikt mu się szarpać nie kazał niechby odciągał swoich chociaż.
szymken
All-Star MVP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje