Sezon 17/18

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 17/18

Postprzez StaryFan » czwartek, 30 listopada 2017, 13:27

Ingram małymi krokami zmierza w odpowiednią stronę. Poprawia się w każdej statystyce. Jak zakończy sezon na dzisiejszych procentach będę zadowolony. Jak dołoży coś ekstra, spytałbym PG czy zechce łaskawie grać większość minut na SG :) (nie widzę projektu OKC).

JO do wyjęcia za 2rd pick - wziąłbym. W OS 2018, do uzupełnienia SG- wingman, oraz mobilna, broniąca 5, albo utalentowana szalona -DMC.

SG/SF- PG,AB,KCP - AB i KCP cena/długość umowy.
C - DMC,NN - NN cena/długość umowy.

No i problem zasadniczy Ball - zmiennik mogący wejść do S5.

Ball-RR-Exum
PG- JC-JH
BI-Looney
Kuzma-LNJ
DMC-Bryant- Zubac

Oczywiście Julek nie wystarczy aby spuścić Denga. Piątka Ball/PG/Ingram/Kuzma/DMC jest do zrobienia i przemawia jakościowo. Oczywiście o ile Ball przestanie być najgorzej rzucającym graczem ever :) .
StaryFan
Starter

Polubienia: 29
Otrzymane polubienia: 66

2 użytkowników lubi ten post.

Postprzez szymken » czwartek, 30 listopada 2017, 17:44

Również bym wziął JO. Pomijając moją sympatię do jego gry, to taki typowy low risk. Nie zawadza. Brook gra taką kaszane, że głowa mała, nie wiem co z nim się porobiło. KCP jest fajny na ten rok i tyle. DMC i PG to by było coś, zobaczymy, ale mi też bliżej do tego, że projekt OKC to Westbrook i tylko on, taki model. KCP za PG w zimie i wszyscy zadowoleni :)

Ingram coraz lepiej , te jego wjazdy jako sposób punktowania i może spokojnie dodawać kolejne elementy.

A Lebron niech idzie do Phily, nawet ciekawy bym był tego teamu.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 263
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez DrJ » sobota, 2 grudnia 2017, 10:13

DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 197

Postprzez StaryFan » sobota, 2 grudnia 2017, 18:38

Była o tym dyskusja przed draftem.

Gada lepiej, niż wygląda :?

Donovan Mitchell :!: , też pisaliśmy.

"Mądra" zwolni plakaty - zatrudni forum i LAL ruszy z miejsca.
StaryFan
Starter

Postprzez DrJ » niedziela, 3 grudnia 2017, 11:26

Kuzma i Ingram są nietykalni, reszta mi obojętna. Mitchell i DSjr byli pewniakami, nasi wybrali "wizję" Brokuła.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 197

szymken lubi ten post.

Postprzez snickers1906 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 20:45

Ponoć George Hill jest niezadowolony, wymienić go na Denga :P
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez szymken » wtorek, 5 grudnia 2017, 06:41

Denga to my nie wciśniemy nikomu raczej. Julius i Clarkson by może starczyli, ale niestety ta trójka zajmie komuś w księgach na przyszły sezon pod 40 mln( cap hold Julka coś ponad 10 mln), więc ciężko będzie. Ten stretch po extention na 11 lat by taki może zły nie był. Ja wiem, że to kupa czasu, ale jest jakieś inne wyjście, żeby mieć miejsce na te dwa maksy za rok? Oczywiście hipotetycznie zakładam chęć tych gwiazd do gry w Lakers, czy w to wierzę, to już inna sprawa, ale taki plan mają Malinki.

Lavar ostatnio skrytykował Randle, że nie oddał piłki do wide open Lonzo w końcówce meczu z GSW. Nie tak dawno skrytykował Luke'a , że nie potrafi trenować Lonzo. Chyba się miarka zaczyna przebierać :

https://www.silverscreenandroll.com/201 ... les-center

Mam serdecznie dość tej rodzinki. Teraz usunął swego specjalistę od "przechwytów" z UCLA( bo uznał karę jako niezasłużoną :roll: ), przedtem Melo z Chino, no nic tylko chce doprowadzić ich do Lakers. Mam nadzieję, że mózgi tam mają włączone w Lakers i będą się odcinać od tej familii, a nie bardziej wiązać, jeden Lonzo jest aż za bardzo wystarczający.

Oczywiście może mi ktoś zaraz powiedzieć, że co ma gadka starego do Lonzo. A no ma. Pomyślcie czy taki Murray chciałby szmacić tak Balla, bez tych szumnych zapowiedzi. Czy każdy PG w lidze by się buzował , tylko po to żeby mu skopać tyłek? Bryanta takie rzeczy by nakręcały, Lonzo niestety nie widzę żeby miał charakter zaczepny. Nawet w sytuacji z Murrayem( akurat jak dla mnie ta akcja była słaba), to Randle z Ingramem ruszyli go bronić, on szedł dalej.

IMO Lonzo musi się na pozątek odciąć od ojca, to po pierwsze. Po drugie zmienić mechanikę rzutu, ale... Niestety rozwój młodzi gracze mają akurat w Lakers ciężki. IMO potrzeba lepszych fachowców. Randle już czwarty rok zmienia rzut i zmienić nie może. Nie wszystko leży po stronie gracza.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 263
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez StaryFan » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:37

szymken napisał(a):Denga to my nie wciśniemy nikomu raczej. Julius i Clarkson by może starczyli, ale niestety ta trójka zajmie komuś w księgach na przyszły sezon pod 40 mln( cap hold Julka coś ponad 10 mln), więc ciężko będzie. Ten stretch po extention na 11 lat by taki może zły nie był. Ja wiem, że to kupa czasu, ale jest jakieś inne wyjście, żeby mieć miejsce na te dwa maksy za rok?
Tylko trójstronna wymiana. Stretch po extention, to akurat możesz zrobić zawsze. Jak będzie konieczność (propozycja nie do odrzucenia - znajdziesz w laboratorium 19 letniego klona Jordana) to, ok. Jak nie znajdziesz, to poczekaj rok, a będzie to mniej niż min vet.
szymken napisał(a):Lavar ostatnio skrytykował Randle, że nie oddał piłki do wide open Lonzo w końcówce meczu z GSW. Nie tak dawno skrytykował Luke'a , że nie potrafi trenować Lonzo. Chyba się miarka zaczyna przebierać :
Przecież on tylko robi $. G... go obchodzi Randle, pcha chińszczyznę za grube sumy i jeszcze mu to idzie.

szymken napisał(a): Po drugie zmienić mechanikę rzutu, ale...
Uhm, tyle, że rzut oburącz, z zza lewego ucha, na rzut klasyczny zmieniał będziesz latami. Do końca sezonu, niech rzuca spod jaj. Gorzej nie będzie.
StaryFan
Starter

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje