Sezon 17/18

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 17/18

Postprzez DrJ » środa, 27 grudnia 2017, 17:20

StaryFan napisał(a):
DrJ napisał(a):Sprawdź staty z GL, radzi sobie lepiej niż Hart (w GL). Był najlepszy w zespole. Tłucze kilka 3/mecz. Łapy po kolana - sprawdziłbym go w kilku meczach. Hart na dzisiaj wygląda lepiej niż KCP

Staty w GL są na drugim planie, bo tam nawet Caruso gra AllStar, ale trójkę i zasięg Bryant ma.

Na dzisiaj to nawet Ponitka wygląda lepiej od KCP.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 187
Otrzymane polubienia: 200

Postprzez StaryFan » środa, 27 grudnia 2017, 18:25

DrJ napisał(a):Staty w GL są na drugim planie, bo tam nawet Caruso gra AllStar, ale trójkę i zasięg Bryant ma.

:D Nie sądziłem, że posądzisz mnie o ocenę potencjału na podstawie statystyki GL.

Ilu znasz C z 7'6” wingspan'em oraz 9'4 ½” "standing reach" rzucających FT grubo ponad 0,7 i 38% za 3 w NCAA?. W GL pokazuje to samo.
Biega jak baba i to mnie martwi, jest surowy jak tatar pod względem BB IQ, ale potencjał jest. Amerykańska wołowina popita hormonem wzrostu (to w zasadzie to samo) poprawi szkielet, reszta to praca, potem praca, a na końcu praca.

DrJ napisał(a):Na dzisiaj to nawet Ponitka wygląda lepiej od KCP.

Nigdy nie siedziałem, nie wiem jaki to ma wpływ na cokolwiek. To spora gratka dla stałych pensjonariuszy.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 68

Postprzez DrJ » środa, 27 grudnia 2017, 18:42

Ciebie nie, ale różnie bywa: "Nash na SF", "DLo lepszy od Porzingisa" itd.
DrJ
All-Star MVP

Postprzez snickers1906 » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 11:08

Josh Hart <3 Ingram 2 osobowe w końcówce na remis :shock: on musi po prostu czuć presję :D
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 35
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez Dunk8 » sobota, 6 stycznia 2018, 23:23

Pożegnaliśmy Boguta. Szkoda było chłopa marnować u nas. Mało grał, oczy mnie bolały jak próbował biegać do kontr a tak będzie miał jeszcze w tym sezonie szansę zagrać gdzieś o coś. To teraz jego minuty dostanie Kareem z Chorwacji?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Dunk8
Role Player

Polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 3

Postprzez szymken » niedziela, 7 stycznia 2018, 07:47

Bryant, a nie Kareem z z Chorwacji.

Gerald Green został pobrany wcześniej niestety, a mówiłem żeby spróbować. Caruso to fajna maskotka , ale jakiś backup PG by się przydał. Biega ten Deron ?

Lakers mają deja vu. Rok temu było to samo z tym , że w tym roku grali dobrze w obronie na początku. Teraz kilka kontuzji, obrona siadła, chemia spieprzona i już jest pograne, nie da się tego oglądać. Nie wiem co z tymi Lakers, ale gracze przychodzą i zaliczają regres, młodzi mają problemy z rozwojem, no sztab mamy świetny. Gdzie jakiś trener od rzutów czy obrony ? Ball sam sobie techniki nie zmieni, Randle się uczy już czwarty rok rzucać, Nance rzuca z jednej ręki, wolne chyba najgorzej w lidze rzucamy, o trójce nie mówiąc. Mamy super centrum świeżutkie, ale wygląda, że tylko sam obiekt jest na poziomie.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez StaryFan » niedziela, 7 stycznia 2018, 09:42

szymken napisał(a): wolne chyba najgorzej w lidze rzucamy, o trójce nie mówiąc.

Nie chyba, tylko zdecydowanie najgorzej w lidze. % skutecznych 3 - zdecydowanie najgorzej w lidze.

Dlaczego?

Brian Shaw Associate Head Coach
Miles Simon Assistant Coach
Jesse Murmuys Assistant Coach
Mark Madsen Assistant Coach
Jud Buechler Assistant Coach
Brian Keefe Assistant/Player Development
Casey Owens Assistant Coach/Scout
Marco Nunez Trainer

Mogliby zatrudnić tego harpagana, który uczył Lopeza 3 na stałe. Zadziwiające, że jest tylu młodych i nie ma trenerów personalnych (podobno Head Coach sobie nie życzył????).
Bogut to akurat z "mentorów" wyglądał najlepiej.

szymken napisał(a):Biega ten Deron ?
Biega, jak zje podejrzanego kebaba na mieście.
StaryFan
Starter

Postprzez szymken » niedziela, 7 stycznia 2018, 17:49

A no to jak nasz coach sobie nie życzył, to powodzenia. Generalnie nie oczekiwałem niczego poza rozwojem młodych, choć sam coś tam o 30 winach pisałem, ale nie myślałem, że dwójka Brook KCP będzie grać tak oszałamiająco. Ten Fizdale, co go wywalili z Memphis przykładowo, podobno jest niezły w pracy z młodymi, ale to musi być chęć. Nie rozumiem tego, Lakers troszkę dalej wyglądają jakby się lekko zatrzymali i nie wiedzieli, ze nie ma Bryanta, Gasola itd. , a są młodzi i tu trzeba inwestować w personel do trenowania ich.

Luke chyba za wcześnie się wziął za tak trudne zadanie, jak trenowanie rozbitych Lakers...

Szkoda, że Spolestra i Carlisle są nie do wyjęcia.

Snickers pisał o Klayu. No wszystko fajnie sam byłbym za jednym maxem w to lato i zostawić hajs na następne i Klaya czy tam kto tam jest, tylko, że żeby tu nawet DMC przyszedł , to musi z kimś, bo po co do obecnego rosteru ma iść ? Muszą być grubsze ruchy i to trochę sytuację utrudnia.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez DrJ » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 17:54

W ostatnich, dajmy na to 10 latach, kto zrobił duży progres wśród graczy Lakers? Jedynie Bynum mi przychodzi na myśl. Lakers nie mają w DNA rozwijać młodych i pewnie też know-how, biorą i brali gotowych graczy. Oczywiście odpowiedni trenerzy powinni być podstawą, gdy się robi przebudowę na młodych, i to niezależnie od zdania aktualnego HC, ale u nas jak zwykle jest wszystko postawione na głowie. Dojdzie do tego, że LaVar ich zacznie trenować.

Kto to???
DrJ
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 18:13

DrJ napisał(a):W ostatnich, dajmy na to 10 latach, kto zrobił duży progres wśród graczy Lakers? Jedynie Bynum mi przychodzi na myśl. Lakers nie mają w DNA rozwijać młodych i pewnie też know-how, biorą i brali gotowych graczy.

W zasadzie każdy kto przychodził, ten po czasie zjeżdżał z formą. Tak konkretnie, to od czasu pogonienia J Westa, biorą "gotowych graczy". Często, gęsto im to bokiem wychodzi.
DrJ napisał(a): Dojdzie do tego, że LaVar ich zacznie trenować.

Przecież już ich trenuje. Głównie LW i "prezydenta" :lol:
StaryFan
Starter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje