Sezon 17/18

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 17/18

Postprzez szymken » piątek, 9 lutego 2018, 19:02

Podoba mi się to, jak do tej pory przebiegają rządy Magica/Roba. Robią konsekwentnie space, do tego zyskali asset w postaci picku. Jest nieźle. Do tego mieliście rację, Ramona gada co jej karzą i na co pozwolą.
Tak swoją drogą, kara za "tempering " dla Magica odnosząca się do wypowiedzi o Gianisie to śmiech na sali.

Randle za 10-12 mln jest ok dla mnie, oswajam się, że może zostać. Randle pod 20 mln, jest już bardzo nie ok, mam nadzieję, że będzie rozsądek zachowany.

Waltona bym nie ruszał, spokojnie jak na razie, nie ma trenerów na rynku za bardzo. A i ostatnie wyniki też trzeba mu dać in plus, ogarnia rotację ( więcej Bryanta , nie Zubaca !), poczekajmy.

Trzeba PG i jakiegoś gościa za Lopeza, szkoda, że małe szanse, choć jak oglądam OKC, to naprawdę na miejscu PG bym się zastanowił. Dziś wiadomo bez Carmelo i Westa, ale i tak Ingram świetne spotkanie, widać jakby poprawę rzutu i kreowanie non stop. Z różnym skutkiem, ale próbuje i się uczy. 20 lat ;)

Hart , Kuzma świetne wybory, już czekam na pick od Cavs.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez StaryFan » piątek, 9 lutego 2018, 20:18

szymken napisał(a):Z różnym skutkiem

Ten różny (różowy?) skutek, to najlepsza efektywność zespołu od? 4-5 lat? Nie mylić konia ciągnącego sanki z naszem które popycha wąż niezwracający uwagi, że płozy przeszły mu po jajach.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 68

Postprzez szymken » piątek, 9 lutego 2018, 20:30

Spokojnie. Nie krytykuję go, po prostu nie zawsze wszystko mu wychodzi jeszcze, co jest przecież normalne. Chłopak się świetnie rozwija, a tu użyłem może niezbyt fortunnego określenia, ale ogólny obraz mam pozytywny jak najbardziej.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez StaryFan » piątek, 9 lutego 2018, 22:51

szymken napisał(a):Spokojnie.

Jak zawsze jestem oazą spokoju.

Były zarzuty o grę bez Balla. LAL gra kapitalnie bez wszelkiej maści PG. To nie jest zabawa na cały sezon, tylko fakt, że obecni PG mogą utrzeć chrzan Jeanie, jak Jogatar wpadnie na motorze (czy już zmieniła rozmiar tłoka w cylindrze?, może zmieniła - a pierścienie -gorsza sprawa?).

Na miejscu HC, nawet się nie zastanawiam, S5 bez zmian, IT i Gonzo z ławy. To Nr1 liga na świecie, nie głaskanie po jajach facetów którzy mają chandrę/duszności kolanowe za 6-8 mln. Jak mają chandrę, to mogą zmieniać pierścienie na tłokach z rudym w DP niekoniecznie w NBA. Można też przemycać tytoń z Kaliningradu na Litwę (ojczyzno LaVara i potomstwa).

Jeszcze się okaże, że to czarny potomek Jagiellonów z czasów migracji z Afryki wschodniej i to jego pradziad zgwałcił hrabinę na węgierskim dworze, nie zaś znany i doceniany Kazimierz zwany Wielkim.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 68

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje