Sezon 17/18

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Sezon 17/18

Postprzez StaryFan » piątek, 2 marca 2018, 21:52

Dobry art dzięki. Furtka stara jak świat. Deng po wykupie może mieszkać tam gdzie nie ma podatków stanowych.
Problem z Clarksonem rozwiązał się sam. Deng spadłby z pickiem Cavs i Kuzmą, ale czy warto. Moim zdaniem, (poza PG) nie ma w kogo w tym roku inwestować, a za rok to już nie problem. Chyba, że wezmą jakiś deal.
LBJ nie zgodzi się na 2+1, a płacić mu 45 w wieku 38 lat? Nawet nie powinni podchodzić.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 70

Postprzez snickers1906 » niedziela, 4 marca 2018, 16:19

Lonzo siedzi ostatnio ta trójka niesamowicie. Na razie jest to mała próbka, ciekawi mnie jak to będzie wyglądać już w przyszłym sezonie.
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 36
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez obiuankenobi » poniedziałek, 5 marca 2018, 10:12

O trójkę Bonzo się nie martwię. Będzie z otwartych pozycji >40%. Pytanie jak to będzie wyglądało jak obrońcy przestaną przechodzić pod zasłoną i będzie musiał atakować kosz. Liczę, że jego passing skill zrobi z tego kolejny arsenał w ofensywie. Z drugiej strony ten jego rzut jest taki dziwny, że nawet jak obrońca będzie przebijał od prawej strony to Lonzo po step backu będzie robił sobie otwarta pozycję. Chyba, że wysoki dojdzie.

Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że Lakers od 6 stycznia są top 5 w lidze jak chodzi o bilans.

Podpisać PG, zatrzymać Juliusa i za rok II runda PO?

ps. wstałem na mecz z SAS choć jak zobaczyłem, że nie będzie Ingrama to wątpiłem w wynik. I w sumie do połowy IV kwarty wątpiłem. Ale Ale Ale - widok Denga podskakującego z radości na ławce jak Lakers obejmowali prowadzenie bezcenny :D
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 4
Otrzymane polubienia: 12

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 5 marca 2018, 18:01

https://youtu.be/0sRxz5GF3Yo

Narcyzm level super ekspert.
Co dalej, nakręci i zaśpiewa hymn planety Pluton, powrót (byle nie LAL) i kolejny rok rozstania, bezpośrednia transmisja z rozwodu nr 3, zdjęcie emeryta/janusza w klapkach wstającego o 3 rano itd itp. To już nie odcinanie kuponów, tylko wyciąganie ich ze śmietnika.
Oskary to zawsze była parodia, ale ostatnio wyglądają jak odznaczenia i pocałunki Leonida Breżniewa.

Idź na całość, eurowizja (dumka na dwie kwarty o sobie), taniec z gwiazdami, kolejna pokojówka na Manhattanie? Tfu, jak można rozmieniać na drobne tak farciarską karierę.
Nie znałem tematu, ale biorąc pod uwagę meritum, "panem rezyserem" musiała być gwiazda kreskówki.

Jako partnera do tańca i rozwodu polecam Krystynę Ronaldo. To samo samouwielbienie.
StaryFan
Starter

Postprzez snickers1906 » poniedziałek, 12 marca 2018, 08:20

Dobre zwycięstwo nad Cavs. Nie dośc, że zwykły W to jeszcze pick lepszy się szykuje :D Starszyzna zaczęła w końcu ogarniać jak się gra w kosza, szkoda, że kilkanaście meczów za późno.
Ja to bym podpisał na przyszły sezon PG za maxa, a drugiego maxa rozdzielił między IT, Lopeza i Randla, myślę, że to całkiem uczciwa oferta dla nich, Lopeza i IT na jednoroczne umowy, a Randle'a na jakąś dłuższą. Mam tylko nadzieję, że Mavs nie sypną jakimś sporym maxem dla Randle'a. Najlepiej gdyby napalili się od razu na Cousins'a, wtedy rozdawalibyśmy karty.
snickers1906
Sixth Man

Polubienia: 36
Otrzymane polubienia: 26
per aspera ad astra

Postprzez szymken » środa, 14 marca 2018, 06:19

Świetna końcóweczka z Nuggets. Randle z Thomasem pozamiatali, a kluczowy run zrobił Kuzma. Jako, że krytykowałem Randle muszę przyznać, że naprawdę gra dobrze, jak włączy tryb dzika, to ciężko go zatrzymać. I najważniejsze, to za co go krytykowałem, nie gra tej swojej sinusoidy z jedną dobrą akcją i dwoma głupimi, podejmuje lepsze decyzje. Ciekawe jakie mają plany co do niego.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 268
Otrzymane polubienia: 177

Postprzez StaryFan » piątek, 16 marca 2018, 12:26

szymken napisał(a):Świetna końcóweczka z Nuggets. Randle z Thomasem pozamiatali, a kluczowy run zrobił Kuzma. Jako, że krytykowałem Randle muszę przyznać, że naprawdę gra dobrze, jak włączy tryb dzika, to ciężko go zatrzymać. I najważniejsze, to za co go krytykowałem, nie gra tej swojej sinusoidy z jedną dobrą akcją i dwoma głupimi, podejmuje lepsze decyzje. Ciekawe jakie mają plany co do niego.

Plany mają zapewne takie, że nikt nie będzie miał kasy dla Julka. Mavs przy dobrych wiatrach z 16-19 mln jak nie wezmą jednego z dostępnych PF w drafcie, nie połaszą się na Gordona czy innego Noela. Tankery z $ mają PF. To smutne, ale jest szansa na tanią umowę. Trzeba trzymać CH Juliana koniecznie. Inną sprawą jest, czy ta chęć do obrony to CY, czy ogarnął na której półce zostawia rozum przed meczem. Jest to też zawodnik, którego bardziej ogarnięty trener może zamknąć w meczu. Nie kupuje Randle'a jako najlepszego biga w obronie (bzdury). W ataku musi mieć C z rzutem itd, ale za rozsądną kwotę, jak najbardziej.
Ingram do kapitalnego rozwoju musi koniecznie dołożyć w tym roku siłę i osobiste. Nie może być tak, że takie potorocze jak JW bezkarnie urywa mu nogę (kiedyś takie faule karano daniem po pysku). Szczerze, to najbardziej podobała mi się wersja LAL z Ingramem i Randle na rozegraniu, Hartem i Kacapem jako 3&D.
Draft - Robinson, Jontay, jak nie będzie to Troy (Nwaba) Brown, może Diop - II rd Bonga, McCoy, Holiday.
StaryFan
Starter

Postprzez DrJ » sobota, 21 kwietnia 2018, 15:10

Kawhi w Lakers?
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 187
Otrzymane polubienia: 200

Postprzez StaryFan » niedziela, 22 kwietnia 2018, 18:24

DrJ napisał(a):Kawhi w Lakers?

To już nie PG? Déjà vu. Oddam Balla, ofertę kwalifikacyjną Rondla, złote ręce Zubaca, Caruso, Ingrama.. Andre, Ennisa, dwa picki z tego roku ..........a niech tam, Kuzmę w pakiecie z mumią Denga. Oddam jeszcze I asystenta trenera, za minę POPa jak Ball wpadnie z ojcem na prezentację.
StaryFan
Starter

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje