Kobe Bryant

Oceny, ciekawostki i fakty dotyczące byłych i obecnych zawodników Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Kobe Bryant

Postprzez szymken » poniedziałek, 15 grudnia 2014, 13:08

Graty dla Kobe!!! Bardzo fajnie to wyglądało, piłkę dostał i gratulacje od wszystkich. Szkoda, że nie w Staples tylko. Byłoby idealnie.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez LukiSacz » niedziela, 4 stycznia 2015, 13:34

http://www.mvp-magazyn.pl/spotkanie-po-latach/
Fajny artykuł o tym, jak Filip Ciepiński walczył o zdjęcie z Bryantem :)
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Postprzez szymken » czwartek, 5 lutego 2015, 12:27

Może by zagrała, Bryant w składzie zawsze na plus :) I osobiste pewnie lepiej niż np. Rondo :)
szymken
All-Star MVP

Air lubi ten post.

Postprzez Air » czwartek, 5 lutego 2015, 12:48

Swoją drogą Kobe pewnie poniekąd się cieszy, że nie musi już grać w tym straconym sezonie i odpowiadać na pytania, dlaczego przegrali. Już zresztą od jakiegoś czasu było po nim widać, że jest pogodzony z losem Lakers i neutralnie podchodził do spotkań. Oczywiście nie mówię, że cieszy się z tego, że ma kontuzję. Po prostu on już też nie miał do końca motywacji walczyć na 110% w tym roku, a przynajmniej takie miałem wrażenie, za co go nie winię.
Air
Administrator Główny

Polubienia: 180
Otrzymane polubienia: 102

Postprzez LukiSacz » czwartek, 5 lutego 2015, 14:58

Też mi się wydaje, że ten sezon już go zmęczył psychicznie. Ogólnie odkąd zdobyliśmy ostatnie mistrzostwo to z sezonu na sezon jest coraz gorzej i Kobe na pewno gdzieś w środku to przeżywa. I tak ogromny szacun, że po zerwaniu Achillesa i olaniu LAL przez Howarda jemu nadal się chce. Mam cichą nadzieję, że gdy uda się wyrwać kogoś dobrego w drafcie i Kobe zauważy, że może coś jeszcze ugrać z tą drużyną, to podpisze za jakąś mniejszą kwotę nowy kontrakt, chociażby na rok.
LukiSacz
Role Player

Postprzez Air » czwartek, 5 lutego 2015, 16:51

LukiSacz napisał(a):Mam cichą nadzieję, że gdy uda się wyrwać kogoś dobrego w drafcie i Kobe zauważy, że może coś jeszcze ugrać z tą drużyną, to podpisze za jakąś mniejszą kwotę nowy kontrakt, chociażby na rok.

Ja już w to nie wierzę. Skoro teraz tego nie zrobił (czyt. nie wziął tych 10 milionów mniej), to nigdy tego nie zrobi. To jest biznes, on o tym wie i nie patrzy na to wszystko pod kątem salary cap, tylko tego ile jest wart i ile zarabia na nim organizacja.
Air
Administrator Główny

Postprzez LukiSacz » czwartek, 5 lutego 2015, 17:01

Akurat kwestia finansowa miała drugorzędne znaczenie w mojej wypowiedzi, tylko należycie tego nie podkreśliłem ;) Chodziło mi bardziej o to, że mam nadzieję że będzie mu się chciało zagrać chociaż jeszcze jeden sezon i - zachęcony przez młodych, którym może przekazać przysłowiową pałeczkę - zrobi to na przyzwoitym jak na swój wiek poziomie. A że kasy weźmie ile weźmie, to trudno :)
LukiSacz
Role Player

Postprzez Air » czwartek, 5 lutego 2015, 17:14

LukiSacz napisał(a):Akurat kwestia finansowa miała drugorzędne znaczenie w mojej wypowiedzi, tylko należycie tego nie podkreśliłem ;) Chodziło mi bardziej o to, że mam nadzieję że będzie mu się chciało zagrać chociaż jeszcze jeden sezon i - zachęcony przez młodych, którym może przekazać przysłowiową pałeczkę - zrobi to na przyzwoitym jak na swój wiek poziomie. A że kasy weźmie ile weźmie, to trudno :)

A ja mam już zupełnie inne zdanie na ten temat.

Jeżeli mam widzieć, jak Kobe dostaje 20 milionów dolarów, a zespół męczy się z walką o 8 seed, to podziękuję. Jeżeli chce komuś przekazać wiedzę za parę lat, to niech zostanie jakimś trenerem w sztabie LAL i w ten sposób ich uczy.

Oczywiście żal będzie, gdy Bryant przejdzie na emeryturę ale z drugiej strony nie wiem po co mielibyśmy przedłużać proces odbudowy.
Air
Administrator Główny

szymken lubi ten post.

Postprzez szymken » czwartek, 5 lutego 2015, 17:21

Nie no kontrakt uznaniowy to on już dostał. Trzeba zaczynać nowy rozdział bez niego. Uwielbiam go, ale tak będzie lepiej dla organizacji. I jak najbardziej niech jest dalej związany z LAL, ale gdzieś obok, coś jak Magic.

A i żeby nie pomagał w taki sposób, że będzie Rondo rekrutował ;)
szymken
All-Star MVP

Postprzez Air » wtorek, 17 lutego 2015, 19:15

Dla tych co mieli okazji widzieć wczorajszego wywiadu z Bryantem, wrzucam link do pełnej wersji:

phpBB [media]

Jak uda się nam go przetłumaczyć, to oficjalnie wrzucimy w przyszłości na stronę.
Air
Administrator Główny

airmax lubi ten post.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawodnicy