Draft 2016- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Wszystkie informacje oraz ciekawostki dotyczące wyboru pierwszoroczniaków.

Moderator: BlackMamba

Re: Draft 2016- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Postprzez StaryFan » piątek, 24 czerwca 2016, 15:46

szymken napisał(a):Draft dziwny, bo od picku 10 szli goście kompletnie różni od mocków

Nawet bardziej niż dziwny. Labissière z takim numerem. On tam będzie którym C - 6?

Kawał surowego ogóra z tym 32 Kupchak wyhaczył.

Malcolm Brogdon, gotowy na dzisiaj 3 & D niżej (najlepszy D na obwodzie w klasie), Diallo, Ulis, Onuaku, Stone.
Nie wiem, po co komu w dobie wszechobecnych 3, 215 cm'owy, grubo ciosany kloc na drewnianych nogach. Jak go upasą, posypią siarką, to mogą zabić smoka.

No ale to malutki ch... w porównaniu do Sacramento. Kapitalne wymiany picków ......i mamy Papagiannisa na 13, zamiast w 5 dziesiątce.
Mając 3 bardzo dobrych C, wybrali dwóch kolejnych w drafcie. I to właśnie dla Greka podobno spadali w drafcie. Wow, Wow, Wow.

Wie ktoś, czy nasz surowiec będzie machał ręcznikiem już w tym roku, czy pobiega w Europie?
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 68

Postprzez szymken » piątek, 24 czerwca 2016, 18:32

StaryFan napisał(a):
Wie ktoś, czy nasz surowiec będzie machał ręcznikiem już w tym roku, czy pobiega w Europie?

Ponoć dlatego jest w Lakers, bo nikomu nie obiecał gry poza nami. Miał ponoć iść w granicach 20-22 picku. Nie wiem co o tym picku myśleć, powtarzam nie mam zamiaru oceniać.

Bardziej mnie boli brak wymiany z Hornets i wzięcia Luwawu na przykład. Mitch znów pozostał bierny, albo nie udało się po prostu, choć obstawiam to pierwsze.

Skala mi szkoda, bo w tej wesołej grupce będzie ciężko o minuty. Hassan też przez Kings był wybrany, może taką drogą by go dostać. :)
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez airmax » piątek, 24 czerwca 2016, 18:38

Wyboru Zubaca nie ma sensu oceniać co najmniej do końca przyszłego sezonu. Gość jest mega surowy ale pokazuje pewne umiejętności, które mogą mu mocno pomóc w NBA.

Nance JR też krytykowano i to mocno, a okazał się bardzo dobrym wyborem.
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez StaryFan » piątek, 24 czerwca 2016, 19:21

airmax napisał(a):Wyboru Zubaca nie ma sensu oceniać co najmniej do końca przyszłego sezonu. Gość jest mega surowy ale pokazuje pewne umiejętności, które mogą mu mocno pomóc w NBA.

Raczej za dwa, trzy lata. Po prostu była gotowa 2 3&D której bardzo potrzebujemy. Facet był wybierany 2 razy najlepszym D i dobrze rzuca za 3.

airmax napisał(a):Nance JR też krytykowano i to mocno, a okazał się bardzo dobrym wyborem.
Bo ja wiem.
To pick z pierwszej rundy, stary, gotowy i bez szału. Dobry dla dzisiejszych LAL na ławę i to wszystko.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 68

Air lubi ten post.

Postprzez airmax » piątek, 24 czerwca 2016, 20:12

StaryFan napisał(a):Raczej za dwa, trzy lata. Po prostu była gotowa 2 3&D której bardzo potrzebujemy. Facet był wybierany 2 razy najlepszym D i dobrze rzuca za 3.

Ja z #32 chciałem Brogdona właśnie dlatego, że może być bardzo fajnym 3&D graczem. Tylko możliwe, że LAL nie brali go z powodu wzięcia Ingrama z #2, który też ma być naszym najlepszym obrońcą (?).

StaryFan napisał(a):To pick z pierwszej rundy, stary, gotowy i bez szału. Dobry dla dzisiejszych LAL na ławę i to wszystko.

Nance to akurat fajny element na każdym etapie budowania zespołu. O Clarksonie też tak samo pisali/piszą.
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez DrJ » piątek, 24 czerwca 2016, 20:25

Brogdona cholernie szkoda. Nie brałem go nawet pod uwagę, bo nie sądziłem, że pójdzie tak nisko. Gość przy naszej defensywnej biedzie byłby wybawieniem, a i po drugiej stronie daje radę. Ale nie, Lou, Young i Clarkson nam to załatwią.

Maker w Bucks z #10(mimo plotek o przebitych blachach), Skal ledwo w pierwszej rundzie, a Gary Payton II podpisał z Rockets 3-letni kontrakt będąc pominiętym w drafcie. Mocki można o kant d... rozbić.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 187
Otrzymane polubienia: 200

Air lubi ten post.

Postprzez szymken » środa, 29 czerwca 2016, 12:33

phpBB [media]
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176