Draft 2016- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Wszystkie informacje oraz ciekawostki dotyczące wyboru pierwszoroczniaków.

Moderator: BlackMamba

Re: Draft 2016- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Postprzez airmax » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 14:34

O co chodzi z McGradym bo nie mogę znaleźć?
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez szymken » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 14:34

szymken
All-Star MVP

Polubienia: 267
Otrzymane polubienia: 176

airmax lubi ten post.

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 14:45

matek napisał(a):
StaryFan napisał(a):Buddy Hield i Clarkson na rozegraniu, nie widzę tego, ale kto ich tam wie.

Hield to dwójka, która może też pogrywać na SF w niektórych ustawieniach. Nikt mu nie da piłki do rozgrywania, to spot-up shooter. Oddałbym Randle'a za wybór, który dałby nam Hielda, a najlepiej Browna.
Wiem, chodziło mi o prowadzenie gry przez Clarksona.
Też oddałbym Randle'a za Hielda lub Browna, w sumie DAR'a też, o ile mają inny pomysł na 1 niż Clarkson. Facet ma wszystko by grać w obronie i nie gra nic już drugi rok. Osobiście myślę, że Randle ma w tym roku największą wartość (kwestia potencjału), DAR nie miał złego roku, nawet przyzwoity, ale obawiam się, że pewnego pułapu na swojej stronie nie przeskoczy, natomiast nie nadrobi braków w ataku (na przypały nie zwracam uwagi).
Ujmując rzecz inaczej, nie zapłacze ani po jednym, ani po drugim. Co do Hielda, jest jednak trochę "za krótki" na 2 (kwestia poważnych spotkań), na 3 dużo "za krótki".
szymken napisał(a):Martwi w kontekście? Brania go z dwójką, czy wymiany DARa na inny pick w TOP5 i wzięcia duo z tego draftu? Moje zdanie na temat Dragana jest znane, poza tym było info, że nasi się nim kompletnie nie interesują.

W jednym i drugim. Na tym poziomie, nie lubię ryzyka.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 68

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 14:49

airmax napisał(a):O co chodzi z McGradym bo nie mogę znaleźć?

Olał wypłowiałe gwiazdki i nie polizał wszystkim siedzenia jak KAT. Źle się z tym czują, to wszystko.
StaryFan
Starter

Postprzez DrJ » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 18:47

StaryFan napisał(a):Osobiście myślę, że Randle ma w tym roku największą wartość (kwestia potencjału), DAR nie miał złego roku, nawet przyzwoity, ale obawiam się, że pewnego pułapu na swojej stronie nie przeskoczy, natomiast nie nadrobi braków w ataku (na przypały nie zwracam uwagi)

Wg mnie Russell ma największy potencjał właśnie. W dodatku teraz nie będzie gościa, który miał USG% na poziomie dramatycznie wysokim, a młody dostanie piłkę do ręki. Przykoksował i ćwiczył w post. Zobaczymy.

Clarkson skupił się na rzutach z dystansu i na to kładzie nacisk na treningach. No ok, Lakers 6th manami stoją.

Randle jak to Randle. Właśnie tutaj idealnie pasują słowa, które użyłeś wyżej: obawiam się, że pewnego pułapu na swojej stronie nie przeskoczy, natomiast nie nadrobi braków w ataku . Te "braki w ataku" to bardzo delikatne stwierdzenie.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 187
Otrzymane polubienia: 200

Postprzez airmax » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 19:04

DrJ napisał(a):Wg mnie Russell ma największy potencjał właśnie. W dodatku teraz nie będzie gościa, który miał USG% na poziomie dramatycznie wysokim, a młody dostanie piłkę do ręki. Przykoksował i ćwiczył w post. Zobaczymy.

Do tej listy dodałbym być może najważniejsze, a mianowicie zmianę trenera.
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 19:55

DrJ napisał(a):Wg mnie Russell ma największy potencjał właśnie.

Nie chodziło mi o zespół. Jeżeli JR potwierdzi swoje braki, będzie tańszy rok do roku. Na dzisiaj TOP 10 RB i jeden rozegrany sezon. Tyle, że przy RH, to na 4 nie jest sztuka. Pewnie, że Russell ma największy potencjał w zespole. Nie jesteśmy tak blisko, aby stwierdzić, czy warto ten potencjał rozwijać, czy korzystnie sprzedać.
StaryFan
Starter

Postprzez szymken » wtorek, 21 czerwca 2016, 11:59

StaryFan napisał(a):
szymken napisał(a):Martwi w kontekście? Brania go z dwójką, czy wymiany DARa na inny pick w TOP5 i wzięcia duo z tego draftu? Moje zdanie na temat Dragana jest znane, poza tym było info, że nasi się nim kompletnie nie interesują.

W jednym i drugim. Na tym poziomie, nie lubię ryzyka.

Rozumiem, że się boicie, że Bender to będzie np. drugi Milicic, a jak będzie drugi Dirk, albo Kristaps, albo Pau? Zawsze jest jakieś tam ryzyko niewypału i ryzyko trzeba podjąć. Oczywiście mniejsze jeśli chodzi o graczy z NCAA, ale to też nie reguła. Ja ufam, że goście którzy są jednak oddaleni od nas jakieś 9 tys. km, wiedzą co robią i mają dane na temat każdego gracza i jeśli wzięliby Dragana, to mieliby pewność.

Ale żeby nie było, sam jestem mocno napalony na Ingrama, materiał ten co @ Airmax wrzucił świetny i mocno liczę, że Phily nam go nie podpieprzy. I oczywiście żadnych wymian Russell'a.
Obrazek
szymken
All-Star MVP

Postprzez matek » wtorek, 21 czerwca 2016, 12:20

Byle po ewentualnym wyborze nie grał z 14, całkiem niekoszykarski numer, słabo wygląda taka koszulka :P
matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez szymken » wtorek, 21 czerwca 2016, 12:32

Tylko, że wszystko z przeróbek z #14 jest :)

Chyba, że :

Obrazek

Edit.

phpBB [media]

Russell zniszczył :lol:
szymken
All-Star MVP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Draft