Draft 2016- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Wszystkie informacje oraz ciekawostki dotyczące wyboru pierwszoroczniaków.

Moderator: BlackMamba

Re: Draft 2016- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Postprzez matek » wtorek, 21 czerwca 2016, 18:54

matek
Moderator

Polubienia: 45
Otrzymane polubienia: 50

Postprzez Łukaszq » wtorek, 21 czerwca 2016, 18:59

matek napisał(a):Simmons był na treningu w Philly.

http://www.nba.com/sixers/gallery/photo ... ns-workout

Dla mnie to sytuacja analogiczna jak z Townsem w zeszłym roku. Ingram na 99% w Lakers.
Łukaszq
Prospect

Polubienia: 0
Otrzymane polubienia: 6

Postprzez szymken » środa, 22 czerwca 2016, 08:25

Lubie takie materiały :

phpBB [media]

1:28 ;)

Jutro kto ogląda draft? Ja będę, może DrJ, nie wiem czy będzie czat jak w tamtym roku, ale ja na pierwszą 10 będę na pewno raczej. Start o 1, choć pewnie pierwsze picki później.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 266
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez airmax » środa, 22 czerwca 2016, 14:21

Też pewnie będę oglądał live (chyba, że się uśpię :) ). Jak będzie jakiś czat lub coś w tym stylu to dajcie znać w tym temacie.

edit. Na polski czas to będzie 24.06 o 1 w nocy?
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez szymken » środa, 22 czerwca 2016, 15:08

Tak dokładnie, piszę jutro, a w sumie to już piątek o 1 . http://www.nbadraft.net/ zegar jest wg. niego patrzę.

Czat i tak jest http://www.lakersland.pl/centrum-fana/ więc jakby co to wbijać tam od razu. Ja się spróbuję zdrzemnąć przed, więc niebezpieczeństwo zaspania jest :)
szymken
All-Star MVP

Postprzez obiuankenobi » środa, 22 czerwca 2016, 17:32

obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 3
Otrzymane polubienia: 11

Postprzez Darek » czwartek, 23 czerwca 2016, 20:59

Dawno nie pisałem, ale przed draftem wypada się odezwać ;)

Ingram jako wybór z numerem 2 mi się podoba. Simmonsowi nie przyjrzałem się jakoś dokładniej, ale na tym etapie wydaje mi się, że dla LAL lepszym wyborem będzie gracz nieco bardziej "profilowy", a takim Ingram bez wątpienia jest. Ben ma sporo atutów, ale mam wrażenie, że wejście w realia NBA, zwłaszcza tę jego umiejętność ponadprzeciętnej kreacji mocno zweryfikuje, wobec czego koniecznością stanie się częstsze otwieranie sobie gry rzutem, a z tym, z tego co widziałem, Australijczyk miewa spore problemy. Uwzględniając duży potencjał pewnie z czasem z tego wyjdzie, aczkolwiek wydaje mi się, że pierwszy, pewnie również drugi sezon nie będzie dla niego łatwy, z kolei Ingram w Lakers powinien trafić na bardziej korzystne dla niego warunki, gdzie przynajmniej na początku będzie mógł opierać swą grę o te elementy, w których czuje się pewniej, jednocześnie rozwijając pozostałe aspekty.

Zaczyna się też dziać sporo na rynku wymian. Marzenia o George'u trzeba odłożyć w kąt, wymiana Butlera również w zasadzie ruchem na linii Bulls- Knicks została wykluczona, więc ciężko o jakiegokolwiek możliwości wzmocnienia się opcją "tu i teraz", a w takich warunkach chyba najrozsądniejszym będzie zostawienie wybranego gracza i pokombinowanie z dobraniem odpowiednich weteranów, tak by w przyszłym sezonie zrobić również pod względem bilansu kolejny krok do przodu. Jeśli potwierdzi się Ingram to przy dodaniu jakiegoś strzelca z przyzwoitą defensywą obwód będzie w zasadzie gotowy do gry (Russell-x-Ingram, Clarkson z ławki). Gorzej wygląda sytuacja w przypadku wysokich - o Hassanie mam wrażenie, że jest cisza, Horford będzie piekielnie ciężki do wyrwania, a zakładając pójście w dalszy rozwój młodych wypadałoby mieć kogoś, kto będzie w stanie dać sporo po obu stronach parkietu również pod koszem.

btw. szymken, Dr, wrzuccie tutaj jakoś tuż przed draftem link, gdzie będziecie pisać, bo również mam zamiar oglądać, a w zeszłym roku jakoś się pod tym względem nie zgralismy :)
Darek
Starter

Polubienia: 146
Otrzymane polubienia: 69

Postprzez szymken » piątek, 24 czerwca 2016, 00:01

Ja jestem już, chyba na chacie najlepiej będzie. :)

No i jest szczypior ( już tak chyba będę mówił cały czas ) :)

Skal leci w dół jak cholera, Levert z 20 pickiem, Mitch czemu nie zgarnąłęś tej 22 ?
szymken
All-Star MVP

airmax lubi ten post.

Postprzez szymken » piątek, 24 czerwca 2016, 11:55

Doczekałem do naszego picku, no i ta sama akcja co rok temu, jakbym miał deja vu . Kto to jest Zubac? Ale nic może będzie jak z Larrym. Warunki ma, ale kupę roboty przed sobą, fan Lakers. Zobaczymy nie będę teraz oceniać. Miałem nadzieję na Skala, ale przed nami prócz Kings byli GSW i SAS więc i tak by go wzięli.

Miałem nadzieję na wymianę Randle, ale małą bo znam nasz stosunek do niego. Kings tanio sprzedali "8".

Draft dziwny, bo od picku 10 szli goście kompletnie różni od mocków, oczywiście różnice zawsze są, ale nie aż takie. Pod koniec rundy było jeszcze 4 gości z green roomu.

Boston mnie rozwalił, prócz Browna strasznie dziwne picki. Kings samych wysokich ma, co Cuz skwitował tweetem nocy jak dla mnie :

Oczywiście deal nocy z Ibaką. Ja go oceniam jako bardzo dobry dla Prestiego. West i Oladipo, jak pisałem na czacie w nocy dla mnie zabójcze combo. Sabonis świetny prospekt i Ersan jako zabezpieczenie. Durant musiał się zgodzić, nie widzę innej opcji. A ja przy okazji mam cel na przyszłe lato duet Ibaka - Hayward, choć trzeba przyznać, że Ibaka troche spuścił z tonu ostatnio, ale zobaczymy w CY co pokaże.

A Ingram chciał "13" :) Ciekawe czy wie, że zastrzeżona.

phpBB [media]
szymken
All-Star MVP

Postprzez DrJ » piątek, 24 czerwca 2016, 14:19

Z Randlem nic nie zrobią, niestety są w nim zakochani i jeszcze u nas pogra.

Na Hawesa i #22 nie liczyłem zbytnio, bo Kupchak nie ma w zwyczaju podbijać po picki. Naszego prawdziwka z #32 nie znam, czytałem tylko te podstawowe informacje(także te o kontuzjach). Miałem innych faworytów, którzy poszli niżej, ale zobaczymy.

Dla mnie OKC oddało nie tego gracza co trzeba. Za rok podbijać po Ibakę od razu.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 198

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Draft