Draft 2017- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Wszystkie informacje oraz ciekawostki dotyczące wyboru pierwszoroczniaków.

Moderator: BlackMamba

Re: Draft 2017- rozgrywki NCAA i wszystko z tym związane

Postprzez obiuankenobi » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 08:47

A Ramona donosi, że Lakers usilnie szukają jeszcze jednego picku w pierwszej rundzie. Trade down?

Czyli albo szukają assetsów jakie chce Indiana - startera i dwóch picków w pierwszej rundzie, albo chcą przynęty na spuszczenie któregoś z pary Deng/Mozgov albo mają taki plan, że nikt już nie wie o co chodzi :)

edit:
A widzieliście to:
http://basketball.realgm.com/wiretap/24 ... ch-Collins
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 3
Otrzymane polubienia: 11

Postprzez szymken » wtorek, 20 czerwca 2017, 07:49

Ford jest śmieszny czasami. Pewnie, Dlo za Kennarda :roll: . No fajny strzelec i co dalej?

Worków ma juz nie być. Szkoda, że nie sprawdzili Isaaca( przynajmniej oficjalnie). Miał być Tatum, ale nie widzę nic na ten temat.

No i Woj pisze, że myślimy jak tu spuścic nasze grube miliony Rosyjsko Afrykanskie.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 258
Otrzymane polubienia: 175

Postprzez obiuankenobi » wtorek, 20 czerwca 2017, 11:19

No Collinsa to ja bym widział w Lakers. Ale nie za #2 ani tym bardziej za DLO.
Trade z Kings #2 za dwa ich picki to byłoby niezłe rozwiązanie. I wtedy z 10 można brać Collinsa.
Jakieś pierdy, że Suns wzięliby Denga i oddali swój pick za #2 też dobry manewr.
Ogólnie tyle tego shitu, że się mózg lasuje powoli. A my nawet nie wiemy czy Lakers chcą iść w draft i rozwój, w spuszczenie MozDengów czy w ściągnięcie PG jak najszybciej. Albo sami nie wiedzą co chcą albo dobrze się krygują bo przecieki wciąż inne.
Czekamy.
obiuankenobi
Role Player

Postprzez szymken » wtorek, 20 czerwca 2017, 11:32

Collinsa pominąłem, bo jakoś kompletnie mi umknął. Tak patrze trochę i może to być niezły kierunek. Może po to próbują z Pistons coś zagadać( Ramona też dość pewnie donosi, że chcą loteryjny pick), ale nie za Dlo , tu Ford odleciał w swej radosnej twórczości.

Ale jak piszesz Obi, ten rok totalna sieczka, że takiej dawno nie widziałem. Co roku są tam jakieś plotki, ale w tym to dają do pieca. Z tym, że i tak jak dla mnie wybór jest pewny.
szymken
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » wtorek, 20 czerwca 2017, 13:14

Jak nie jestem jakimś specjalnym fanem Dlo, tak Kennardaa i Collinsa nie chciałbym razem w tym dealu. Co to za pomysł?
Suns nie mają dziś miejsca na Denga, mają po 1 lipca, ale zatankują pod korek na trzy lata - bzdura.
Sprawdzili 100, a nie sprawdzili Isaaca (najlepszy fit) i Tatuma (potencjalny top 3)? Też bez sensu - o ile to prawda.

Ford pisze, by pisać. Szkoda rzucać cytatami i komentować. Są filmy dla +18, od 15 lat, od 12 lat.
Ford to właśnie insider <12 lat.
StaryFan
Starter

Polubienia: 28
Otrzymane polubienia: 61

Postprzez obiuankenobi » wtorek, 20 czerwca 2017, 13:49

Ten Kennard też ciekawy choć nie wiem jak u niego z obroną ale jeśli brać Collinsa to z wyższym pickiem jakiegoś DSJ czy (nawet) Foxa. Pytanie czy taki pakiet DSJ+Collins > Ball.
Collinsa widziałem w FinalFour i naprawdę fajnie grał, Karn przy nim to wielki powolny muł i do tego mniej skuteczny nawet w pait.
Inna rzecz, że Przemo nie może liczyć na wybór nawet przez pomyłkę więc średnio jest co porównywać ich obu.
obiuankenobi
Role Player

Postprzez szymken » wtorek, 20 czerwca 2017, 17:17

Kennard słabo broni IMO, ale też znowu go wiele nie widziałem.
[via The Vertical]

Sources: As teams become aware Phil Jackson isn’t ruling out possibility of trading Kristaps Porzingis, frenzy of interest is growing today.

Sources: Phil Jackson met with Lauri Markkanen in New York on Monday, a player whom he’s considering at No. 8 should Knicks move Porzingis.

Wszędzie lata, to warto wrzucić. Philowi coś chyba powietrze dobrze nie wpływa w Nowym Jorku. 2 pick z miejsca za Kristapsa.
szymken
All-Star MVP

Postprzez szymken » czwartek, 22 czerwca 2017, 14:13

phpBB [media]

Teraz ma w końcu kilka wywiadów solo. Bo przez całą otoczkę, on tak naprawdę miał spokój z wywiadami, jak był jakiś , to był z ojcem. To wszystko było świetnie pomyślane. Lavar robi za kretyna, wszystko bierze na siebie, a chłopak ma spokój i powoli sobie to ogarnia. Mówi raczej takimi ogólnikami,wylewny nie jest ( może i to lepiej dla niego?) Nie ma teraz innej opcji, jak Lonzo w Lakers( znaczy ja chce DSJ, ale se mogę chcieć :)) . Ciekawe też, na ile to się przyczyniło do wymiany Dlo? Znaczy chodzi mi o to, że są go na tyle pewni, że byli skłonni na niego postawić i poświęcić Dlo za grzechy Mitcha.
szymken
All-Star MVP

Postprzez szymken » piątek, 23 czerwca 2017, 05:14

No i tyle zasłon , nie wiadomo jakich plot puszczanych , a i tak mieli wszystko już postanowione dawno. Luke zaraz po wyborze powiedział ,że od początku był ich typem. Ale to co się w dalszych pickach podziało??? Trade z Utah. Kolejnych dwóch PFów... Bryanta kojarzę , chyba nieźle rzuca, Kuzmy nie znam, choć pamiętam wywiad z workoutu. Hart ok pick. Draft bez szału, ale zobaczymy.

Walton was also asked if he just wants LaVar to stay out of the spotlight.

"He's his own man," Walton said. "He's going to do what he does and we're going to do what we do and we're going to get after it here. We're not going to change anything. I'm sure [Lonzo will] fit into our culture. He'll help improve our culture with the way he plays, the way he passes, his selfless nature, and that's why we took him."

DSJ u Ricka mnie cieszy, tak reszta bez specjalnych fajerwerków.

Teraz czekać, aż Boston podprowadzi PG. GM Pacers mówi, że ma wiele ofert i deal może paść w każdej chwili. Może Randle jest na stole z JC i temu takie wybory?

A no i truskawka na torcie Bulls :lol: :lol: :lol: . Grubo poszli. Jimmy i 16 za Dunna , połamanego Zacha i Fina. Good job :roll:
szymken
All-Star MVP

Darek lubi ten post.

Postprzez StaryFan » piątek, 23 czerwca 2017, 06:35

szymken napisał(a):Kolejnych dwóch PFów... Bryanta kojarzę , chyba nieźle rzuca, Kuzmy nie znam, choć pamiętam wywiad z workoutu. Hart ok pick. Draft bez szału, ale zobaczymy.

Przespałeś ostatnich 5 lat? Liczba PF w LAL musi się zgadzać, co najmniej 5, najlepiej 6.
No cóż, zarząd stoi sztucznymi lśniącymi zębami. Jakby tą ilość transformować na sztuczną inteligencję, mogliby być z nich ludzie.
To nie mój draft, nie moje wybory, ale widzę jeden pozytyw : zgodnie z obietnicą, nie muszę zmieniać zdania na temat Magica i jego syna.

Na dzisiaj wiemy jedno - Zmiana "zarządu" nie zmieniła nic na lepsze, jak dla mnie, gorzej draftują.

Najwięksi wygrani PHX i Dallas no i Min. Bulls ???? - patrz Pelinka i ucz się jak wygląda złodziejski deal.
StaryFan
Starter

Polubienia: 28
Otrzymane polubienia: 61

Darek lubi ten post.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Draft