Draft 2015

Wszystkie informacje oraz ciekawostki dotyczące wyboru pierwszoroczniaków.

Moderator: BlackMamba

Re: Draft 2015

Postprzez airmax » niedziela, 28 czerwca 2015, 11:53

Tymczasem Okafor został zaprezentowany jako zawodnik Sixers i po prostu kipiał optymizmem (podobno jest podekscytowany możliwością gry na 3 wieże):

Obrazek
airmax
All-Star

Polubienia: 64
Otrzymane polubienia: 106

Postprzez LukiSacz » niedziela, 28 czerwca 2015, 12:07

To podekscytowanie na jego twarzy na pewno napawa optymizmem każdego z fanów Sixers. Pewnie widzą już w nim kolejnego A. Bynuma, który przecież dokonał w ich barwach rzeczy wielkich :mrgreen:

A tak serio, to wydaje mi się, że pierwszy mecz z Sixers będzie miał dość gęstą atmosferę, a sam Okafor będzie chciał udowodnić LAL, że pomylili się nie wybierając go.
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Postprzez szymken » niedziela, 28 czerwca 2015, 12:16

Oj tam nic takiego nie zrobił przecież :)

Tak jak pisałem szkoda mi, że tam trafił. Już chyba bym wolał, żeby do NYK poszedł. Niby może być tak, że będzie grał tylko on i Noel, bo Embiid nie wiadomo czy w ogóle zagra w tym sezonie (choć ponoć nie jest tak źle jak się wydawało), ale kiedy w tej Phili coś będzie konkretnego to nie wiem.

Tak myślę, że te raporty zwłaszcza z drugiego workoutu u nas( że był krótki i nie najlepiej wypadł na nim JO), musiały być bliskie prawdy. To plus widocznie rozpierdol zrobiony przez Russella skutkuje tym, że posiadamy D'Angelo.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 266
Otrzymane polubienia: 176

Postprzez LukiSacz » niedziela, 28 czerwca 2015, 12:19

szymken napisał(a):Tak myślę, że te raporty zwłaszcza z drugiego workoutu u nas( że był krótki i nie najlepiej wypadł na nim JO), musiały być bliskie prawdy. To plus widocznie rozpierdol zrobiony przez Russella skutkuje tym, że posiadamy D'Angelo.

Podrzuciłbyś jakimś linkiem? Chętnie poczytam/zobaczę ;)
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Postprzez DrJ » niedziela, 28 czerwca 2015, 12:24

Jeszcze się tak nie podniecajmy. Wiggins długo nie nacieszył się nowym klubem. Nie chciałbym,ale Mitch jest nieprzewidywalny.
DrJ
All-Star MVP

Polubienia: 186
Otrzymane polubienia: 198

Postprzez szymken » niedziela, 28 czerwca 2015, 12:24

Luki

To były takie informacje od dziennikarzy ( chyba Serena coś wrzucała o ile mnie pamięć nie myli), bo workouty, te drugie były zamknięte z tego co wiem. Takie głosy dochodziły, ale konkretnych artów nie podrzucę. Sam myślałem czemu był krótki i wtedy zaczął mi Russell po głowie chodzić. Pisałem o tym parę stron wcześniej ( Mitch+Byron+ krótki drugi work Okafora).
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 266
Otrzymane polubienia: 176

LukiSacz lubi ten post.

Poprzednia strona

Powrót do Draft