Czy PG zasługuje na maksymalny kontrakt ?

Dział do prowadzenia dyskusji na różne tematy związane z Lakers.

Moderator: BlackMamba

Re: Czy PG zasługuje na maksymalny kontrakt ?

Postprzez StaryFan » wtorek, 8 maja 2018, 18:50

airmax napisał(a):Z RFA jest tak, że jeśli chcesz jakiegoś wyrwać to musisz do niego startować od razu. W innym wypadku nie ma co sobie głowy zawracać.

"ze względu na Cap hold, pewnie go potrzymają +moratorium" Jeżeli chcesz budować cont. ze względu na cap hold, najpierw podpiszesz CP3, będziesz chciał pogonić Andersona, Nene- trudne, Tuckera - też trudne, odpuścisz Arizę, dołożysz ławkę i wyjściowego SF, wyrównasz/podpiszesz Capele. Jak podpiszesz Capelę i CP3, zostajesz z tym co masz i Payroll >140 mln. HR spokojnie poczeka na Capelę z uwagi na RFA i mały cap hold -matematyka.
StaryFan
Starter

Polubienia: 31
Otrzymane polubienia: 70

Postprzez szymken » środa, 16 maja 2018, 13:39

Fajne losowanie. Kings przyfarcili. Jakbym miał obstawiać trójkę to :
1 Doncic- bo Kokoskov, bo IMO potencjalnie jest najlepszy i fituje nie najgorzej. Pojawiły się ploty, że Suns uderzą po Capele ( świetny mecz, to jak krył Stefka 1vs1 chyba w 3q taki moment był, nice)
2. Ayton bo jest za dobry żeby go przepuścić mimo, że Kings mają milion podkoszowych.
3 Chyba Bambe bym wziął, ale to dlatego, że nie sondowałem w tym roku za bardzo NCAA i właśnie tu pytanie :
@StaryFanie Masz jakieś typy na nasz/Cavs pick?

Tak myślę co mogłoby Bronem kierować, żeby miał iść do Lakers i w sumie nie wiem. No interesy wiadomo, Nike by to tak sprzedało, że głowa mała plus jego własne, które tam ma. Pod względem basketu ładowałby się do cięższej konfy i do tego do jak na razie średniego teamu z dobrze rokującymi graczami. Chyba, że stwierdzi, że MJ nie poszedł nigdy na West, to on pójdzie i coś ugra i będzie argument w moim ulubionym temacie All Time( uwielbiam te rozkminy i porównania ). Nie wiem, 1+1 pewnie trzeba brać, bo trzyma się świetnie a co dalej ? Będzie się myśleć. Ale i tak obstawiam, że Cavs spróbują jakoś go zatrzymać. Ciekaw jestem czy poszliby w trade pickiem po Leonarda np. itd? Lakers bym obstawiał na 4 miejscu w jego hierarchii. Czoło Cavs- Phily później może być to Rockets.
szymken
All-Star MVP

Polubienia: 268
Otrzymane polubienia: 177

Postprzez StaryFan » środa, 16 maja 2018, 20:11

szymken napisał(a):@StaryFanie Masz jakieś typy na nasz/Cavs pick?

Tak. LiAngelo. Staremu spodobało się trójmiasto. Istnieje realna groźba, że pozostały pomiot zakotwiczy w Polsce. Ta liga i bez nich jest śmieszna, więc wiadomo.

Beznadziejny mock, ale biorę w ciemno. http://www.nbadraft.net/2018mock_draft nie wiem co się porobiło z tą stroną. Biorąc pod uwagę sytuację, brałbym jakiego starego swinga, na ławkę Diop, Brown, Hutchison, Evans. 4 lata za mln z kawałkiem, świetna sprawa.
LB...
JH...
BI...
KK...
JR...
Ciężko znaleźć coś lepszego z 25 (porter, milton, robinson raczej spadną wcześniej), Holiday, Brunson jako b-p PG. Metu, Okogie ? z 47
Oczywiście najchętniej J. Porter, ale raczej nierealne.
Najchętniej spuściłbym z 25 i 47 Denga i to jest mój typ. Poza LiAngelo oczywiście.

A i niemiecki Sky is the limit - Bonga.
StaryFan
Starter

szymken lubi ten post.

Postprzez szymken » środa, 16 maja 2018, 20:30

Według mocka ESPN czyli dawnego draftexpress Porter chodzi nawet niżej. Diallo rok temu mi zapadł w pamięć i tyle kojarzę. Najlepiej by było ten pick puścić z Dengiem, ale nie wiem czy się uda. Młody specjalista od przechwytów będzie w Lakers, ale on to z grupy undrafted.
to
http://insider2text.xyz/articles/6f0683cb9172d2c6
szymken
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » środa, 16 maja 2018, 21:13

szymken napisał(a): Młody specjalista od przechwytów będzie w Lakers, ale on to z grupy undrafted.
Że undrafted wiadomo, skoro nie ma go w 200. Mam nadzieję, że nie LAL i nie Asseco.

Całe ESPN, Zhaire Smith 16? Top 8 jak nic. Diallo miał nawet kręcić się koło loterii 2017, a może wypaść z draftu 18.
Robinsona lubię jeszcze bardziej jak Portera, ale nie dotrwa ani jeden ani drugi - chętnie się pomylę.

Jest jeszcze Kostas Abecadło w tym roku. Greek Freak 4.0. Też ma krok tam, gdzie koledzy szyję.
Mock ESPN o tyle łaskawy dla LAL, co mało realny. Robinson atletycznie to czołówka draftu, nie wiem dlaczego nie poszedł do NCAA.
Bamba potrenował z Hanlanem, pali siatkę przy 3. Jak dobije do 35%- zamorduje ligę, nie masz obrońcy na tym zasięgu.
StaryFan
Starter

Postprzez obiuankenobi » sobota, 19 maja 2018, 09:59

Czyli jest tak:
1. Lakers poinformowali wszystkich zawodników, że nikt nie jest nietykalny. Czyli mogą próbować atakować grubo, pytanie z jakim skutkiem.
2. Randle powiedział, że chciałby do kontendera (he, he - show me your money). Z zespołów grających w PO chyba nikt nie powinien być nim zainteresowany (kasa) chyba że ew. s'n't. Ale też nie bardzo wiem dla kogo byłby zbawieniem jeśli musiałby ktoś oddać coś wartościowego.
3. Widziałem też gdzieś info, że Lakers mają wciąż chcieć PG, odpuszczają LeBrona, żeby za rok atakować po Leonarda jeśli nie uda się go ścignąć teraz 8-) A teraz pewnie się nie uda bo jeśli SAS dadzą sygnał, że jest dostępny to oferty BOS (może) i PHI (na pewno) byłyby grubo lepsze.

Sytuacja jest i tak niezła bo mało zespołów ma kasę w to lato. Do pełni szczęścia brakowałoby tylko, żeby kontrakt Denga był spadający.

edit:
o, teraz widzę, że KAT jest na wylocie z Minnesoty. Dawać go za Denga, TT się ucieszy. :twisted:
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 4
Otrzymane polubienia: 12

Postprzez StaryFan » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 23:11

LAL na 5 miejscu w kolejce do mistrzostwa ( typy bukmacherki USA - skoro nie zbankrutowali to pewnie mają rację).
Zaraz za GSW, HR, 76 i Celtami.
Rozkręcajcie Panowie interes, bo Wam fioletowa strona padnie i nie przyjmiecie bandwagonu nowych wielbicieli talentu (pewnie tego, którego jeszcze nie ma, ale zaraz będzie) przyszłego/niedoszłego.

Co by nie mówić, to jednak trzeba budować team na za 3/4 lata, jak kurze wypadną pióra i Durant wyłysieje. Bron w międzyczasie wyczyści 76 z wszystkich assetów Hinkie'ego. Colangelo się sam wyczyścił, bo się chłop w kontach swoich i małżonki nie ogarnął.

Mitchell Robinson z 25, Dżordż 3+1, Randle jeszcze chudszy, Ingram trochę grubszy i stawka 1/20. John Joseph Nicholson z flachą i cygarem w pierwszym rzędzie (bezcenne), Magic z Pelinką błyskający porcelaną - Showtime 2,0.

Oby nie polecieli jak z Dengiem, ruskim i Clarksonem. Powoli ten kontrakt Clarksona wygląda w Cavs jak Denga w LAL. Nie wiem co Jordan ma dobrego w Hornets, ale jak się Kupchak zadomowił, to Pelinka (mając na uwadze jak go doił latami) powinien mu to zabrać natychmiast, oddając mu udziały w umowie Denga, najlepiej 100% udziałów.
StaryFan
Starter

Postprzez obiuankenobi » środa, 6 czerwca 2018, 07:51

Houston mają mocno cisnąć po PG13. To chyba po tym jak CP3 zapowiedział, że żadnego pay cut nie będzie. Do tego Clint Capela - nawet jeśli go zatrzymają, będzie drogi. Będzie duży podatek w Teksasie.
Ciekawe jak LeBron będzie patrzył na PHI jak zostawią Colangelo.
Co do Clarksona to zesrał się w tych PO strasznie, nie ma co bronić. ALE ewidentnie widać, że mu styl gry LBJ-a nie pasuje. Stawiam, że jak LeBron odejdzie a Clarkson zostanie to będzie inny gracz w przyszłym sezonie (przynajmniej w rs ;) )
Jak dotąd PO oglądam w całości, większość na żywo. LeBron gra epicko. Ale niestety to, że tak gra jest też jednym z powodów że reszta jego kolegów gra najgorsze wersje siebie. W tym systemie niestety masz biegać i czekać czy dostaniesz podanie od króla. A jeśli ktoś dostanie piłkę i ma coś z nią zrobić to od razu się gubi i szuka LeBrona, żeby oddać mu gałę. Nie chcę tego w LAL.

Dawać ten draft.
obiuankenobi
Role Player

Polubienia: 4
Otrzymane polubienia: 12

Postprzez szymken » czwartek, 7 czerwca 2018, 10:51

https://clutchpoints.com/lakers-rumors- ... to-lakers/

“I have had four different sources in the entertainment industry, none of them been basketball people… LeBron is coming [to the Lakers with Paul George] he has had to put X, Y, and Z in motion from a marketing standpoint.”

Taka pierdoła, ale chodzi mi o to, że jak wracał do Cavs to też sygnały szły z jakichś lokalnych bardziej biznesów itd. IMHO i tak nie przyjdzie i w sumie nie zależy mi( mam stosunek neutralny), choć PO gra świetne, oglądałem większość spotkań Cavs właśnie ze względu na niego. To jest nieprawdopodobne jak ci fachmeni go utrzymują. Gość gra w tym wieku po 46+ minut w każdym meczu i tylko raz go widziałem na pompce, bodaj w G6 ECF.

Ten Robinson byłby świetny , to czego trzeba pod kosz tylko, że surowy. Tylko czy on dotrwa do naszego picku to nie wiem. Ayton chyba w Suns i się nie dziwię też, choć Bamba ma porąbane te wyniki z kombajnu (lata jak gazela).
szymken
All-Star MVP

Postprzez StaryFan » czwartek, 7 czerwca 2018, 17:14

szymken napisał(a):taka pierdoła, ale chodzi mi o to, że jak wracał do Cavs to też sygnały szły z jakichś lokalnych bardziej biznesów itd. IMHO i tak nie przyjdzie i w sumie nie zależy mi( mam stosunek neutralny), choć PO gra świetne, oglądałem większość spotkań Cavs właśnie ze względu na niego. To jest nieprawdopodobne jak ci fachmeni go utrzymują. Gość gra w tym wieku po 46+ minut w każdym meczu i tylko raz go widziałem na pompce, bodaj w G6 ECF.

No. Tyle tylko, że zwróćmy uwagę kogo LeBron czyni lepszym. LeBrona czyni lepszym na pewno. Wade zjazd, Bosh zjazd, azjata zjazd, Crowder zjazd Love gigantyczny zjazd, leszcze ale zawsze Hood, Clarkson zjazd, KI zwiał. Komu Bronek pomógł? Na myśl przychodzi JrS i... tyle. Staty skoczyły Kyrie'emu, ale to gówniarz i niekoniecznie Bronisław za tym stoi. Jordan też miewał staty 33/8/8/3, USG 33-38 do momentu kiedy zauważył, że cała reszta pi-li pyknąć po dwa rzuty na mecz, ganiając po 36 min. Po prostu Jordan rules https://www.youtube.com/watch?v=NLv2F33snCE zakładało blokowanie MJ wszystkim co było na parkiecie, a reszta leszczy bez jakiegokolwiek rytmu przegrywała mecz. Hood od tak przestał trafiać, Crowder zapomniał jak bronić? Bron dominuje wszystkich w S5 w stopniu niewyobrażalnym w ataku, w obronie nie gra wcale (to, że mu się zechce spiąć na dwa bloki niczego nie zmienia). Bron musi mieć 3 strzelców c&s i lobołpacza. Efekt bohatera w LAL nie jest potrzebny. Jak wyglądałby George Ingram z LBJ? Lonzo? Kuzma i Hart pewnie dobrze.

szymken napisał(a):Ten Robinson byłby świetny , to czego trzeba pod kosz tylko, że surowy. Tylko czy on dotrwa do naszego picku to nie wiem. Ayton chyba w Suns i się nie dziwię też, choć Bamba ma porąbane te wyniki z kombajnu (lata jak gazela).
Jak dla mnie Bamba wygląda lepiej niż Ayton (straszny kasztan w D - na razie). To głęboki draft, a doczytałem, że Robinson trochę przekombinował z trenerami i został z ręką w nocniku. Liczyłem że on, albo Jontay dotrwają do 25, ale młody Porter się spasł i jest 17 w mocku 2019. Robinson to powinien być lepszy Noel, dużo lepszy Dedmon (coś tam rzuca nawet za 3). Coś ciekawego wyciągnąć można do 40 - zobaczymy.
StaryFan
Starter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje