Tabela i wyniki meczów

Wszelkie sugestie dotyczące zmian na stronie i na forum.

Moderator: Air

Tabela i wyniki meczów

Postprzez LukiSacz » wtorek, 21 października 2014, 18:03

Na stronie głównej serwisu bardzo brakuje tabeli konferencji oraz wyników ostatnich spotkań Jeziorowców. O ile to pierwsze można wprowadzić po oficjalnym rozpoczęciu sezonu regularnego, tak pasek w wynikami przydałby się już teraz. Czasami nie mam czasu żeby przeczytać całą relację z jakiegoś spotkania, a chcę tylko sprawdzić wynik. Odruchowo więc wchodzę na LakersLand, po czym zmuszony jestem go opuścić, bo zwyczajnie bez sensu jest szukanie cyferek w obszernej relacji.
Byłbym wdzięczny, gdybyście wzięli pod uwagę moją sugestię
Pozdrawiam
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Re: Tabela i wyniki meczów

Postprzez Air » wtorek, 21 października 2014, 18:14

LukiSacz napisał(a):Na stronie głównej serwisu bardzo brakuje tabeli konferencji oraz wyników ostatnich spotkań Jeziorowców. O ile to pierwsze można wprowadzić po oficjalnym rozpoczęciu sezonu regularnego, tak pasek w wynikami przydałby się już teraz. Czasami nie mam czasu żeby przeczytać całą relację z jakiegoś spotkania, a chcę tylko sprawdzić wynik. Odruchowo więc wchodzę na LakersLand, po czym zmuszony jestem go opuścić, bo zwyczajnie bez sensu jest szukanie cyferek w obszernej relacji.
Byłbym wdzięczny, gdybyście wzięli pod uwagę moją sugestię
Pozdrawiam

Otwórz "Centrum Fana" i w zakładce "Bieżący sezon" masz pozycje Tabela oraz Terminarz. Tam znajdziesz to, czego szukasz. Możesz jeszcze przeczytać jednego z ostatnich tweetów z naszego widgetu na stronie głównej, pod warunkiem oczywiście, że relacjonowaliśmy mecz na żywo.

W przyszłości postaram się wprowadzić boxscory z automatycznie aktualizowanymi wynikami, tak jak na NBA.com (znajdowałyby się one nad sliderem) ale na razie jest to tylko koncepcja i nie wiem co z tego wyjdzie.
Air
Administrator Główny

Polubienia: 180
Otrzymane polubienia: 102

Re: Tabela i wyniki meczów

Postprzez LukiSacz » wtorek, 21 października 2014, 18:46

Rzeczywiście, jest i to całkiem fajnie zrobione ;) Wcześniej Centrum Fana mi się jakoś długo wczytywało, więc nie miałem okazji poszperać tam.
Proponowałbym jeszcze wyniki, lub jakieś fragmenty statystyk zaznaczać na zielono lub czerwono w zależności od wygranej/porażki. Z kolorami całokształt wygląda moim zdaniem bardziej czytelnie, można tak 'na oko' sprawdzić jak poszły ostatnie spotkania bez konieczności wpatrywania się w wyniki :)
LukiSacz
Role Player

Polubienia: 13
Otrzymane polubienia: 13

Powrót do Sugestie